Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy su kaçağı tespiti İstanbul ilçesinde oluşan ev ve iş yerlerindeki su kaçağı problemlerine çözüm bulan servis. Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır.

Günümüzde artık yıllar öncesinin su tesisat borularının hala kullanılıyor olması, özellikle bu kısımlarda su kaçağı ve buna bağlı olarak bir takım tıkanıkların oluşmasıyla beraber oldukça zor durumda kalmanıza neden olabilecek sorunların oluşmasına ve maddi hasarlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir.

  Kameralı Tespit Cihazınız Var mı ?

Tesisat hattı kaçaklarına müdahale etmek için Yeni nesil kameralı tespit cihazları kullanmaktayız.

  Kaçakları Bölgesel mi Noktasal mı Buluyorsunuz ?

Pis su giderlerinde oluşan kaçakları bölgesel,temiz su tesisat hatlarındaki su kaçaklarında noktasal olarak tespit ediyoruz.

  Kaçak onarımı Kaç Saat Sürüyor ?

Tespit işlemi 3 5 dakika sürmektedir. Kaçak oluşan boruların tamir edilmesi çıkan arızaya göre yarım saat kadar sürmektedir. bu süre maksimum olarak verilmiştir.

 

Çünkü her takım çantasıyla dolaşana güvenilmemeli ve bu konuda gerekli tecrübenin yanı sıra donanıma da sahip olması araştırılmalıdır.

Çünkü mümkün olan en az hasar ve uygun fiyatlarda su tesisat probleminden kurtulmak herkesin hakkı olduğu gibi sektördeki uzman birçok firma tarafından gezici servisleri sayesinde ise İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedirler.

Arnavutköy ve Mahallelerinde Profesyonel Hizmet Alın ?

225.000‘ den fazla nüfusu olan ilçemizden biridir. İstanbul’un Avrupa yakasının su ihtiyacını karşılayan , ilimizin en büyük ilçelerinden biri haline gelmiştir. Hızla büyüyün yapılarda tesisat kaçağı problemleri baş göstermeye başlamıştır.

Bunlardan biride su kaçağı tespit işlemidir. Bu işlemin uzun süren ve masraflı bir problem olmasının asıl nedeni, kaçağın nerede olduğunun bulunması işlemidir.

Su borularının hemen her yerinde olabilen su kaçağının bulunması için seneler boyunca tahminler yapılarak onlarca mutfak banyo, gereksiz yere kırılmıştır.

Firmamızın uzman personelleri ve modern ekipmanlarıyla sunduğu su kaçağı tespit ve tamir hizmeti sayesinde, su sızıntılarının tamiri saatlerce  süren bir iş halinden çıkıyor. Yapıya ve soruna göre farklı cihazlar kullanan ustalarımız su kaçağı bulma ve tamir hizmetiyle müşterilerine kesin çözümler sunar.

Arnavutköy ilçesinde Hangi Mahallelerde Hizmet Vermekteyiz.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Bahşayış Mahallesi, Boğazköy Atatürk Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Cami Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Haraççı Mahallesi, Hastane Mahallesi, Hicret Mahallesi, İslambey Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma Arnavutköy  İstanbul’ da Ersoylar Tesisat olarak su tesisatlarıyla alakalı cihazlarımızla tespitini yaptıktan sonra ve aynı zamanda onarımını yaparken de donanımlarımızla hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma  Servisi

Ustalarımız evinize geldikten sonra tespiti yaparken direk sorunun kaynağına iniyorlar ve sorunun kaynağının nereden geldiğini bulduktan sonra size bilgi verip, onarımını yapmaya başlıyorlar.

Fayanslarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecekler ve sanki eve usta gelmemiş hissi vereceklerdir. Evinizdeki onarım bittikten sonra test yapılır ve size teslim edilir. Ersoylar Tesisat olarak su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti sunduğumuz yerlere garantisini size veriyoruz ve size teslim ettiğimiz işle alakalı aynı yerden bir sorun meydana gelirse 1 yıl içerisinde ücretsiz tamirini ve onarımını yapıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Evinizde oluşan bu sıkıntılar için önlem alınmadığı takdirde duvarda kabarmalar meydana gelmektedir ve kötü bir görüntü oluşturacaktır. Sizin başınıza gelen bu olaylar bazen de böyle olmuyor ve sorununuz alt komşunuza kadar gidebiliyor. Bununla da kalmayıp komşunuzla olan samimiyetliginizde kaybolabiliyor.

Evet, sizin bu olayı yaşamanız kötü bir olay olabilir ama daha da işi zora sokmamak istiyorsanız,  Ersoylar Tesisat su kaçağı tespiti servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Arnavutköy kırmadan su kaçağı bulma ve onarım teknolojisi hayatımızda her anlamda yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Eskiden bu işleri yapmak çok zordu ve emek, zaman ve para kaybından başka hiçbir şey değildi. Günümüzde bu işler gelişen teknoloji sayesinde gereğinden fazla kolaylaştı. Çünkü ileri teknolojinin bize sunduğu seçenekler çok fazla olduğu için işimizi kolaylaştırmış bir vaziyettedir.

Üstelik bu sayede kırma dökme işlemlerine tespit  işleminde son  vermiş durumdayız. robotla su kaçağı bulma hizmetimizle ufacık bir su kaçağı olsa dahi komple duvarı kırmaya gerek kalmadan sızıntıyı tespit edebiliyoruz.

Su Kaçağı Tespiti  Elimizdeki bu cihazlar olmasaydı eğer duvarı komple kırmamız gerecekti ve boruların nerden su kaçırdığını ancak bu şekilde görebilecektik. Artık bu olaylara son veriyoruz ve duvarınızı ve fayansınızı kırmadan kulaklık ve kameralar sayesinde uzaktan izleyip, sadece o sorunun çıktığı yere tamir yapıyoruz.

Uzun zamandır su faturanız fazla mı gelmeye başladı?

 

Musluğunuz kapalı olduğu halde halen vananızdan ses mi duyuyorsunuz?

Duyuyorum diyorsanız su kaçağı olması ihtimali % 100 ‘dür. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden  irtibat numaralarımızdan bizde ulaşabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Bulma Hicret Mahallesi, İslambey Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Bahşayış Mahallesi, Boğazköy Atatürk Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Cami Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Haraççı Mahallesi, Hastane Mahallesi başta olmak üzere tüm Arnavutköye servisimiz vardır.

su kaçağı tespiti fiyatları

su kaçağı tespiti fiyatı 99 liradır.

Fiyatımıza onarım dahil değildir. Su kaçağı tamiri fiyatları için iletişime geçiniz.

İstanbul su tesisatçı olarak uygun fiyat avantajları ile kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.

 

Randevu sistemiyle çalışan firmamız, siz hangi gün hangi saati isterseniz o vakitte kapınızda olur.