Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar tıkanıklık açma kırmadan su gideri açma robotla kanal temizleme kameralı kanal görüntüleme işlemleri.

Pimaş tıkanıklığı açma 
Su tesisatı sistemi içerisinde ortaya çıkan pimaş tıkanıklıklarında eskiden olduğu gibi uzun süren zahmetli ve masraflı işlemlerin tamamı günümüzde tarihe karışmıştır. Sizleri yepyeni bir yöntem ile tanıştıracak olan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Geçmiş dönemlerde teknoloji ve bilim alanındaki yetersizliklerden dolayı elde olan donanımlarda sıkıntılıydı. Elde olmayan cihazlar yüzünden en ufak bir pimaş tıkanıklıklarında bile günlerce hatta bazen haftalarca süren işlemler yapılırdı.

Rastgele pimaşın üzerinde kalan fayans ve betonların kırılması ile tespit edilmeye çalışılan arızalı borular, çoğu kez sağlam boruların da bu işlemden etkilenerek zarar görmesine neden olmaktadır.

Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan pimaş tıkanıklıklarının tamirinde beton ve seramikler kırılacağından, kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamiri ve temizlik gibi teferruatlar sizleri oldukça zora sokacaktır.

Pimaşlar neden tıkanır?

Atık su giderlerinde daha sık rastlanan bu problemin asıl nedeni, bilinçsizce lavabolara atılan kâğıt, havlu, peçete, saç, kıl, tüy, tuvalet kâğıtları, yemek artıkları, bebek bezi gibi katı veya suda erimeyen cisimlerdir.

Bunların dışında düşük bir ihtimal de olsa inşaat halindeki binalarda gider borularına kaçan beton veya moloz yığınları pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır.

Cihazla pimaş tıkanıklığı açma

İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, tıkalı olan yerde kırma dökme işlemi yapmadan cihazla tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve hızla ayak uyduran firmamız, tıkanıklığa neden olan cismi robot adı verilen ucu sivri bıçaklı robot ile parçalayarak su akışını normale çevirir.

Bilim insanları tarafından su tesisatı sektörü için özel olarak üretilen bu cihazları firmamız sizler için Avrupa’dan ithal etmektedir.

Robot ile parçalanan cismin kalıntılarını borudan dışarıya atmak için basınçlı su ile boruların içini yıkayan firmamız son olarak kirli suyu dışarıya akıtarak sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunmaktadır.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetleri % 100 garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirmektedir.