Bayrampaşa Petek Temizliği

Bayrampaşa bölgesi ilaçlı ve cihazla petek temizleme konusunda yıllardır bölgede hizmet veren firmamız su tesisatı temizleme alanında teknolojik cihazlarla çalışmaktadır.

Petek temizleme ne zaman yapılmalıdır ?

Kış aylarına girmeden yapılmalıdır. Peteklerin yıkanması koruyucu kimyasal konulması peteklerin ömrünü uzatmaktadır. Erken petek temizliği yaptırarak uygun fiyata petek temizleme yaptırabilirsiniz.

Bayrampaşa Kurumsal Petek Temizliği Firmasıyız !

Bayrampaşa petek temizliği işlemi kalorifer sisteminde düzenli olarak yapılması gereken işlerden biridir. Evde daha ucuz doğal gaz faturası ile daha çok ısınmak istiyorsanız, petek temizleme işlemini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.

Bayrampaşa kalorifer peteği temizliği işlemi düzenli yapılmadığı durumlarda, ısı kayıpları yaşarsınız. Kalorifer sistemi içerisindeki kireçli su zamanla peteklerde tortu oluşarak ısı alışverişinin önüne geçer bu durumda peteğin bir tarafının ısınıp, bir tarafının ısınmaması sorununu ortaya çıkarır. Kalorifer peteğinin randımanlı ısıtamaması, doğal gaz faturanızı da olumsuz etkiler.

Bayrampaşa petek yıkama ve temizleme işlemini Ev ya da iş yerinizde düzenli yaptırmadığınız için eviniz tam ısınmaz ve sizler kombinin derecesini yükselterek boşu boşuna doğal gaz faturası ödersiniz.
Isınmak için yüksel bedeller ödeyip evde tir tir titremek istemiyorsanız, Bayrampaşa petek temizleme hizmeti veren firmamızı arayarak randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Bayrampaşa petek temizleme hizmeti veren firmamız, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile, petek temizleme işlemini peteklerin yerinden çıkarmadan kimyasal ilaç yardımı ile gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa petek temizleme hizmeti veren firmamız eski usul teknikleri kullanarak sizlerin hayatını zorlaştırmaz. Firmamız kullandığı modern teknikler ile petek temizleme işini kısa bir sürede gerçekleştirerek sizleri gündelik işlerinizden uzun süre alıkoymaz.
Bayrampaşa petek temizleme işlemi her ne kadar önemli bir mesele olsa da petek temizleme hizmeti alacağınız firmanın bilgi ve deneyimi de önemlidir.
Petek temizliği hizmetini eski yöntemlerle gerçekleştiren firmalar, kalorifer tesisatındaki bütün petekleri tek tek sökerek sizlere adeta işkence yaşatırlar. İşi bilmeyen petek temizleme firmaları tek tek söktükleri peteklerin içlerini ve dışlarını tazyikli su ile yıkayıp, işlemi sonuçlandırırlar.

Yapılan bu işlem peteklerin tam anlamıyla kireçten kurtaramayacağı gibi üstelik epeyce bir zamanınızı alırlar.
Bayrampaşa petek tesisat yıkama işlemi yapan firmamız kalorifer sistemindeki bütün peteklere kimyasal ilaç uygulayarak kireçlenmeleri kökünden söker atar. Ardından teknolojik cihazlarla peteklerin  içi ilaçlı su ile yıkanır ve ilk gün ki gibi tertemiz olur.
Bayrampaşa petek içi temizleme hizmeti veren firmamız, uyguladığı kimyasal ilaç sayesinde sadece peteğiniz değil, tesisat boruları’da temizlenir.
Firmamız işinin ehli tesisat ustalarına ve yaptıkları işe güvendiğinden sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verir.