Su Kaçağı İstanbul Duvardaki Kaçak
Su Kaçağı Duvardaki Kaçak

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü firması su kaçaklarını kırmadan tespit etme su sızıntısı bulma ve su tesisatı su kaçaklarını onarma hizmeti vermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma  Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapmaktadır.

Yeni ve eski tesisatlar da görülen su kaçağı sorunu cihazlar yardımıyla kısa zamanda çözülmektedir.

Firmamız Ersoylar tesisat bütün ilçelerimizde olduğu gibi beylikdüzünde de kırmadan su kaçağı bulma ve nokta tespit hizmeti sunmaktadır.

Klasik yöntem olarak kullanılan problem çözme kırıp, dökme teknikleri kesin çözüm

olmamakla birlikte kırmadan su kaçağı bulma ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Su Kaçağı Tamiri

Termal kameralar, özel dinleme cihazları usta ellerle birleşince sizlere mükemmel ötesi sonuçları sunmaktadır.

Ehliyetsiz ve acemi kişilerce yapılan tespit ekstra olarak oldukça uzun süreli vakit kaybı yaşamanıza sebep olduğu gibi maddi hasarlara da yol açacaktır.

Birçok su kaçağı tespiti olmasına rağmen bu sorunu yaşayanların en yüksek tercih ettiği yöntem herhangi bir kırma dökme işleminden uzak durmaya çalıştıkları yöntemdir.

Ev ve iş yerinizdeki yaşanan tesisat kaçağını uzman firmalardan alacağınız yardım sonucun da sızıntı olan bölge cihazlar yardımıyla çözülmesi mümkündür.

Firmamız su kaçağı arama konusunda siz değerli müşterilerimize titizlikle ve garantili hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Yapmış olduğumuz tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

Ersoylar Tesisat deneyimin ve teknolojinin bir çatı altında toplandığı adrestir.

Su sızıntı tespiti servisleri ile  Randevu sistemiyle çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz saat ve gün içerisinde tesisat sorunlarınız çözümü için garantili hizmet sunmaktadır.

Adnan kahveci mahallesi, Barış mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dere ağzı mahallesi,

Gürpınar mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Yakuplu mahallesi.

 

Su borularından sızan sulara zamanında müdahale edilmemesi durumunda ortaya çok ciddi su kaçağı problemi çıkacaktır.
Yapı sistemi içerisinde bilinen en zorlu sorunlardan biri olan bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Tespit işlemi uzmanlık isteyen bu problem ile tek başınıza başa çıkamayacağınızdan alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Herkesin korkulu rüyası olan bu problem, daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelmekte ve sizleri gün içerisinde oldukça zor durumda bırakmaktadır.

Su kaçağı problemi nerelerde görülmektedir?

Ev, iş yeri, okul, hastane, otel dinlemeden her türlü yapıda baş gösteren bu problem son zamanların en ciddi yapı sorunlarının başında yer almaktadır.

Tarihi yapıların yanı sıra son zamanlarda yeni binalarda da görülen bu sorunun yeni binalarda meydana çıkmasının en önemli nedeni, müteahhitlerin yeni yapılarda kalitesi düşük su borularının kullanmasıdır.

Kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle bu problem son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Belli başlı bazı ipuçlarından sonra tam olarak ortaya çıkan bu probleme erkenden müdahale edilmesi gerekmektedir.

Günümüzde daha çok beton ya da seramiklerin delinmesinden sonra anlaşılan bu sorun, daha erken de fark edilebilir.

Örneğin evinizdeki duvar ya betonlarda ıslaklık görülüyorsa, duvarlarda kabarma- şişme gibi sorunlar yaşıyorsanız, kombi barınızda sürekli bir düşüş meydana geliyorsa, evde keskin rutubet kokusu varsa ya da en önemlisi su faturalarınızda ciddi artış varsa evinizde su kaçağı sorunu var demektir.

Yer altındaki su borularından sızan sular, su sayacını sürekli ve hızla çevireceğinden ay sonu gelecek olan su faturanızda oldukça kabarık olacaktır.

Bu ipuçlarından herhangi biri yapınızda görülüyorsa hiç vakit kaybı yapmadan İstanbul su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız ile iletişime geçin.

Firmamız en zorlu sorunlarda bile teknolojik cihazlar ile sizlerin yanında yer almaktadır.

Akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas cihaz ile tek bir seramiğinizi bile kırmadan tespit işlemi gerçekleştiren ustalarımız, sizlere % 100 garanti verir.