Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Beylikdüzü tıkanıklık açma kanal temizleme boru açma banyo tuvalet klozet tıkanıklıklarını giderme servisi.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların başında hiç kuşkusuz elde olmayan, doğal yollarla meydana gelen problemler yer almaktadır.
Yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların tamamı her ne kadar can sıkıcı olsa da sizleri asıl uğraştıran işlem tespit işlemidir.

Yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkan ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor duruma sokan su tesisatı sorunlarının başında tıkanıklık yer almaktadır.

Tıkanıklık sorunu sonradan yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkan bir tesisat problemidir. Her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de aslında tamiri ve tespiti oldukça uzmanlık gerektirmektedir.

Tek başınıza başa çıkamayacağınız bu işlem için, alanında uzman ve bilgili bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklık bulma ve tespit etme hizmeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

En zorlu sorunları bile teknolojik cihazlar ile ortadan kaldıran firmamız, sizlere sağladığı bütün hizmetler karşılığında garanti de vermektedir.
Tıkanıklığa neden olan cisimler nelerdir?
Katı ya da suda çözülmeyen cisimlerin tamamı tıkanıklığa neden olmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak da, tuvalet kâğıdı, peçete, havlu, çocuk bezi, ıslak mendil, yemek artıkları, katı yağlar, kıl, tüy, sabun artıkları gibi cisimleri gösterebiliriz.
Tıkanıklık nerelerde görülmektedir?
Banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda kendini gösteren bu problem, gider borularında da oluşmaktadır.
İlaçla tıkanıklık açma
Tıkanıklık işlemlerinde yaptığınız hatalardan biri de kimyasal lavabo açıcılar uygulamak olmaktadır.
Yapı marketlerde satılan ilaçların tamamı kimyasal olduğundan ve üzerine sıcak su uygulandığı vakit plastik olan su borularına da zarar veren bu yöntem uzun vade de daha ciddi sonuçlar doğurduğunda firmamızın tavsiye ettiği bir yöntem değildir.
Cihazla tıkanıklık açma
Firmamız teknolojideki gelişmelere hızla ayak uydurarak sizleri yepyeni bir yöntem ile tanıştırmaktadır. Kırmadan dökmeden noktasal olarak arızalı olan yeri kamera ile görüntüleyen ustalarımız ardından robot adı verilen cihaz ile katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren firmamız, aynı gün içerisinde servis imkanı da sunmaktadır.