Boru Tıkanıklığı Açma

Ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM, rezidans, plaza gibi suyun geçtiği yapıların tamamında su tesisatı sorunları meydana gelmektedir. Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük bir kısmı elde olmayan nedenlerle ortaya çıksa da sizden de kaynaklanan sorunlar nedeniyle de meydana gelmektedir.

Son zamanlarda yapılan yeni inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle ya da yanlış eğim yüzünden sık sık problemler ortaya çıkmaktadır.

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen sorunlar yapılan bilinçsizce işlemlerden dolayı yeni binalarda da kendini göstermeye başlamıştır.

Gelişigüzel lavabolara attığınız katı maddeler hiç kuşkusuz tıkanıklık sorununun başlıca nedenidir. Sizden kaynaklanan sorunlar nedeniyle ortaya çıkan tıkanıklıklar tamiri sırasında uzmanlık istediğinden tek başınıza bu sorunla başa çıkamazsınız.

Bu nedenle uzman bir yardım almanız gerekmektedir.

Boru Tıkanıklığa neden olan katı cisimler nelerdir?

Sadece katı cisimler değil, suda çözülmeyen cisimlerin tamamı tıkanıklığa neden olmaktadır.
Kağıt, peçete, ıslak mendil, bebek bezi, katı yağlar, yemek artıkları, sabun kırıntıları, kıl, tüy gibi cisimlerin tamamı suda çözülemediğinden kısa sürede tıkanıklık sorununa yol açmaktadır. Bu nedenle bu maddeleri çöpe atmanız firmamız tarafından tavsiye olunmaktadır.

Boruda Tıkanıklık daha çok nerelerde görülür?

Suyun yoğun olarak kullanıldığı, banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde kendini daha çok gösteren bu problem hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Umumi tuvaletler gibi halka açık yerlerde daha sık rastlanan tıkanıklık sorunu kısa süre içerisinde bakteri ve mikrop yayacağından salgın hastalıklarında oluşmasına neden olacaktır.

Firmanız tıkanıklık açma işlemini nasıl sağlamaktadır?

İstanbul tıkanıklık açma servisimiz diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlere kaliteli hizmet sağlayarak en zorlu sorunlarınızı bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıracaktır.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek bu cihazlara hızla adapte olan ustalarımız sayesinde tıkanıklık açmak işlemi çok kolay, öncelikle kamera ile katı cismi tespit eden ustalarımız ardından robot adı verilen cihaz ile cismi parçalayarak tazyikli su ile borunuzu yıkar. Son olarak kirli suyu dışarıya akıtacak olan ustalarımız sizlere % 100 garanti de verecektir.