Bosch Termoteknik ve GAZMER Buluşması

Isıtma-soğutma sektörünün önder markası Bosch Termoteknik, doğalgaz sektörünün eğitim, belgelendirme ve sertifikasyon alanındaki öncü müesseseu GAZMER’le iş birliği kapsamında eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda, Deventer’deki Bosch Termoteknik Fabrikası’na eğitim amaçlı teknik bir seyahat düzenlendi. Yapılan ziyaret esnasında, eğitimlerin yanı sıra gaz dağıtım şirket temsilcilerinin sektörle ilgili teknik mevzuları fabrikada gözlemlemesi amaçlandı.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş ve GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali Akman’ın da yer aldığı 28 kişilik ekibe, üretim teknikleri ve yapınak hakkında bilgiler verildi. Hollanda’daki Bosch Termoteknik uzmanlarıyla beraber fabrikayı gezen gaz dağıtım şirketi temsilcileri, baca uygulamaları, eşanjör döküm teknolojileri ve Avrupa gaz uygulama trendleri hakkında güncel bilgilere haiz olma şansı elde ettilar.

Deventer’deki Bosch Termoteknik Fabrikası ziyareti ardından, katılımcılar, gerek teknik eğitimlerin gerekse Hollanda’daki yetkililerle kurulan temasların verimli geçtiğini belirtti.