Cihazla Bulunan Su Kaçağı

İlerleyen teknoloji ile birlikte hayatımız da oldukça kolaylaşmıştır. Sürekli kendini yenileyen ,eğitimli tekniklerimiz ile son teknolojik cihazlarımızla su kaçağı bulma sektöründe adı sıkça söz edilen Ersoylar tesisat firmamızın ilkesi müşteri memnuniyet başta olmak üzere başarılarına başarı katmaktır. Her geçen zaman ile birlikte tecrübelerine tecrübe katan ve son teknolojik cihazlara sahip olan tesisat firmamız kendini sürekli yenilemekte olup kesin ve garantili hizmet verdiği için aranılan su tesisat firmalarının başında gelmektedir.

Gelişen teknolojiyle birlikte İstanbul cihazla su kaçağı tespiti yaptığının söyleyen firmalar oldukça artmaya başlamıştır. Son teknolojik cihazlarımız ile yaptığımız su kaçağı tespiti işaretlenen noktada arızalı bölüm onarım yapılırken başka bir hataya meyil vermemek için oldukça itinalı bir çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin hayatımızda çok önemli bir yeri oldu. Hayatımızı yönlendirdiği gibi alışkanlıklarımızı belirlediği ve ihtiyaçlarımızı değiştirdiğini gözlemliyoruz. Su tesisatının demir borudan plastik boruya geçiş yaptığı zaman işçiliği bir o kadar kolaylaştırmış olup ama bir o kadar da su kaçaklarına yol açabileceği bilinmemekteydi. Hızla yükselen binalarda kurulumu kolay olduğu için tercih edilen plastik boruların kaynağını alan kişiler ben ustayım demeye başladılar. Düşük maliyetler ile çalışan bu ustalara karşı işinin hakkını veren su tesisatçılar hataları bulmak için çalışmaya başladığı gibi ortaya cihazla su kaçağı bulma sektörü doğdu.

Hemen hemen her bina da yaşanan su tesisatlarındaki problemlerini cihaz olmadan mümkün değildir.İster eski olsun ister yeni binalarda su kaçaklarını görmek mümkündür. Şebeke suyunun basınçlı ve sert olması,kalitesiz malzeme kullanımı,yanlış kurulum,ısı ayarının değişmesi gibi sebeplerden oluşan su kaçakları önlem alınmaz ise maddi ve manevi kayıplara yol açabilmektedir. Yeterli tecrübeye sahip olmayan su tesisatçılar su sızıntılarının ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Su tesisatına 9 bardan fazla hava yüklenmesi ve basınç testinin dikkatli yapılmaması su sızıntılarına sebep olabilmektedir. Su sızıntısını bulabilmek için siz değerli müşterilerimizin bizlere verdiği bilgilerle başlar ve vereceğiniz yanlış bilgi doğrultusunda teknikerlerimizi de yanlış yönlendirerek su sızıntısını bulmalarında güçlük sağlarsınız.

İstanbul’da su Kaçağı Tespiti

Su tesisatınızdaki borularınızda oluşan su kaçaklarını su kaçağı tespit cihazları ile tespit ettikten sonra sadece o noktada onarımını biz yapıyoruz. Evinizdeki gereksiz tamirat masrafları ve su kaçağının çirkin görüntüsü sizi yoruyor ise firmamız Ersoylar TESİSAT’ın çağrı merkezlerini arayarak yardım ve destek alabilir servis talep edebilirsiniz. Su kaçaklarınıfirmamızın teknikerleri garantili bir şekilde onarımını yaparak kesin çözümler ile garantili bir şekilde hizmet verir. ERSOYLAR TESİSAT firmamızın ücretleri de masraflarınızı minimuma indirir. Evinizde su kaçak tespiti yaptığını söyleyen ustaların aksine parkeleri,döşemeleri,fayans ve duvarları kırmak yerine nokta atışı ile sadece o noktayı kırmak en akıllıca çözümdür. Evde su kaçağı var derdine son,İstanbul’da bulunamadık su kaçağı ile kalmasın. Kalorifer ve kombi tesisat kaçaklarını da kimyasal sıvı ile su kaçaklarına son veriyoruz.

  • Yaşam alanlarınızda bütün bataryalar kapalı olduğu halde su saatinizdeki sayaçta değişimler oluyor ise temiz su tesisatında su kaçağı vardır.
  • Kombinizde su eksiltmeleri görülüyor duvar ve parkelerde şişme var ise sıcak su tesisatında minik bir su kaçağı vardır;Kombinizdeki su 2 ila 3 saat gibi bir zamanda hızla boşaltma yaptı ise termal kameralı görüntüleme sistemleri ile noktasal su kaçağı tespiti yapılır,yavaş yavaş kombinizdeki suda azalma var ise kimyasal uygulanarak kırmadan su kaçağı problemi çözülebilir.
  • Yaşam alanları ev ve iş yerlerinizde ara ara su kaçağı var ise pis su giderlerinde su kaçağına işarettir.
  • Sadece suyun kullanımından dolayı alt komşuya su sızıntıları var ise pis su giderlerinde su kaçağı meydana gelmiş olabilir.
  • Aydınlanmak için kullandığımız lambaların oradan su sızıntısı var ise üst komşunun şebeke suyunda su kaçağı meydana gelmiştir.
  • Onarımı yapılan su tesisat hattına garanti veriyoruz

Ersoylar Tesisat Su Kaçaklarını Nasıl Buluyor ?

Ersoylar tesisat eskiden kalma yöntemleri rafa kaldırarak yerine kesin çözümlü ve garantili su kaçağı tespit yöntemlerini kullanıyor. İster gizli isterse gözle görülebilen su kaçağı olsun her türlü su kaçaklarını kolayca çözüme ulaştırıyoruz. Bize ulaştığınız takdirde profesyonel ekibimiz adresinize son teknolojik cihazları ile gelerek,ilk önce su tesisatını test ederek su kaçağının kaynağını bulur. Su kaçağı tespit cihazlarımız ile belirti bile vermeyen duvar içerisine ilerleyen su sızıntılarını da bularak siz değerli müşterilerimize bütün tesisat sorunları hakkında bilgi verir.

Su tesisat sorunları için İstanbul’da su tesisat ustası aramaya gerek yok ve sizi işi bilmeyen ustayım diye aldatanların elinden kurtarıyoruz. Sahip olduğumuz teknoloji ve edindiğimiz tecrübe ile İstanbul’un bütün semtlerine gezici mobil servislerimiz ile en kısa sürede aynı gün içerisinde adresinize gelerek su kaçağı problemine biz son veriyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren Ersoylar TESİSAT firmamız kırmadan noktasal su kaçağı tespit edip onarımını sadece o noktaya yapmaktadır. ERSOYLAR TESİSAT firmamız bulamadığı su kaçağı için sizden her hangi bir ücret talep etmemektedir.

Su kaçağı nerede olursa olsun ister temiz su,ister pis su giderleri veya kalorifer tesisatında olsun kırmadan cihazla su kaçağı tespiti hizmetini ERSOYLAR TESİSAT firmamız vermektedir. Su kaçağı tespiti hizmetimizde kullandığımız son teknolojik cihazlar ile su sızıntılarını ve en minik su damlalarını noktasal kesin olarak tespitini biz yapıyoruz. Sizde yaşam alanı olan ev ve iş yerleriniz de su kaçağını dert etmeyin hemen bize ulaşın bizde size en iyi hizmeti verelim. İstanbul’da bulunamadık su kaçağı ERSOYLAR TESİSAT ile kalmasın.

Kombi ve kalorifer tesisatındaki su kaçakları için kimyasallardan yardım alıyoruz. Sizin yapmanız gereken kombinin su basıncını 2 bar seviyesine ayarlamak. Kombiniz açık veya kapalı iken basıncında 2 bar seviyesinde sabit kalmıyor ise sıcak su tesisatınızda su kaçağı var demektir. Bizi bu şikayetle arayan siz değerli müşterilerimizin sorunun öncelikle kimyasalla giderilip giderilmeyeceğine karar veriyoruz. Su sızıntısı büyük ise kimyasal kesinlikle kapatmaz. Su tesisatınıza uyguladığımız testler sonucunda çıkan bilgiler doğrultusunda onarımını biz yapıyoruz.

 

Su tesisatlarının zamanla eskimesi,tesisat kurulum aşamasında iken yanlış uygulamalar,kalitesiz malzeme çevresel etkilerle birleşerek su sızdırmalarına yol açabiliyor. Su kaçakları binanın içinde ve dışında bizlere maddi ve manevi kayıplara neden olabilmekte ve oldukça can sıkıcı bir durum olmaktadır. Yüksek gelen su faturaları,parke ve döşemelerin şişmesi,duvarlarda alçıların kabarıp dökülmesi bize maddi anlamda zararlarıdır. Su kaçağının olduğunu bildiğimiz halde çözüm üretememek bir de su kaçağı komşumuzdan kaynaklanıyor ise öfke patlamaları yaşamamıza sebep olurken su kaçakları bir çok yönüyle önemsenmesi gereken bir sorundur.
Bina içerisindeki su kaçakları demir su tesisat borusunun çürümesi,plastik su tesisat borusunun çatlaması,pis su giderlerinde oluşan arızalanmalar ve kalorifer tesisatından oluşan su kaçaklarıdır.

Bina dışındaki su kaçakları ana şebeke suyu,yangın hidrant hattı,bahçe ve havuz gibi su kaçaklarıdır. Temiz su tesisatlarındaki su kaçağı tespiti için son teknolojik cihazımız akustik dinleme,pis su gider su kaçağı için kameralı görüntüleme sistemleri ve kanal açma robotu son olarak da sıcak su tesisatı olan kalorifer ve kombi kaçakları için termal kameralar ile su kaçaklarını tespit etmek bizim için çok zor değil. Sadece bizi aramanız yeterli;bizi arayın farkı görün.
ERSOYLAR TESİSAT firmamız siz değerli müşterilerimize su tesisat sorunları ve su kaçağı tespitini en profesyonel hizmeti sağlıyor. Her türlü en zorlu işin içinden çıkılmaz gibi görülen su tesisat sorunlarını teknolojik cihazlarımız ile nokta atışı yaparak su kaçağı hizmetini veriyoruz. Her zaman siz değerli müşterilerimize en az maliyeti ve en az hasarı çıkaran firmamız kırmaya dökmeye gerek kalmadan maliyeti düşük tutmayı hedefler.