Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Bulma işlemi hakkında detaylı bilgi vereceğimiz İnternet sayfamıza Hoş Geldiniz.

Su Kaçağı Nedir ?

Su kaçağı zamanla eskime yapan yada kalitesiz malzeme kullanılması ile oluşan su tesisatı ana bağlantı birleşim yerlerinden eskime ile yada yanlış yapılanması ile oluşan su tesisatı sorunlarından biridir.

Firmamız bu anlamda su kaçağı ve diğer tüm su tesisatı sorunlarında onarım tadilat ve yeniden sıhhi tesisat döşeme işlemlerinde Hizmet vermektedir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Yeni Çözümler

Firmamız sektöründe tek lider olmak için son hızla çalışmaktadır.Cihazla su kaçağı bulma ve  Su Kaçağı Tespit cihazlarını ülkemize 1996 yılında getirmeye başladık.1992 Yılından bu yana Profesyonel su tesisatçılığı hizmet vermek için çaba harcamaktayız.

Su Kaçağını Nasıl Cihazlarla BuluyoruzSu Kaçağı Tespiti Cihazları

Bizim ilk işimiz Kırmadan su kaçağı Tespiti Yapmaktır. Su kaçağını kırmadan bulamıyorsak ne anlamı kalıyor. Bunun için çeşitli cihazlar geliştirilmekte son teknoloji cihazlar şuan bünyemizde. Su sızıntısı noktasal olarak buluyor ve tamirini yapıyoruz.

Bu Cihazlardan Kısaca Bahsedelim..

Su Kaçağı Tespiti konusunda ilk olarak su sızıntısının Pis su tesisatında mı yoksa temiz su tesisatında mı olduğu anlaşılmaya çalışılır.

Pis ve Temiz su kaçaklarında kullanılan yöntemler tamamı ile farklılık gösterir.Bunun için tespit işleminde tüm cihazlara sahip olunması gerekmektedir.

Pis Su Tesisatında Cihazla Su Kaçağı Bulma

Pis su tesisatlarında cihazla su kaçağı bulma işleminde tek bir cihaz kullanılmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti CihazıBu cihaz Kameralı Pimaş Görüntüleme cihazıdır. Gider Hattına salınan hortum ucunda su geçirmez bir kamera vardır. Pimaş içi görüntüleme yapar. Pimaş içinde oluşan çatlak,eziklik,çökme,delik gibi sorunları net olarak gösterir. Cihazımız Sol Tarafta görülmektedir.

 

Cihazla Su Kaçağı Bulma