Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti

Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti

Dış mekanda su kaçağı bulma günümüzde kolaylıkla yapılmaktadır. Bahçe veya otopark gibi alanlarda oluşan şebeke suyu kaçaklarını da buluyoruz.

Dış Ortamda Su Kaçağı Bulma

Artık günümüz teknolojisi ile beraber sıva altı su tesisatlarına bile ulaşma mümkündür. Mermer, beton, fayans, alçı, kalebodur gibi tüm yüzeylerin altındaki su tesisatlarına nokta atışı yapıp problemleri çözüme kavuşturmak mümkündür.

Özel kulakları sayesinde zemin altında tüm sesleri duyarak cihazla su kaçağı bulma işlemi gerçekleştirilir. Temiz su borusundan sızan tüm su kaçakları çok kısa sürede kesin sonuç verecek şekilde kolay ve hızlı bir şekilde tespit edilir.

Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti Uzman Ekip

Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti Bu hem sizin fazla masraf yapmanızın önüne geçer hemde vakit kaybınızın oluşmasına imkan vermeyecektir. Banyo, mutfak veya tuvalet fark etmeden  ev ve iş yerlerinizin hemen hemen tüm tesisatlarında olumlu sonuç veren bu teknolojik sistem artık tüm su tesisatçılarının kullanması gereken bir gelişmedir.

Harici kulaklığı sayesinden dış ortamlardan etkilenmeyerek, kesin ve garantili sonuçları teknik servis ekiplere sunar ve işinin ehli ustalar noktasal çalışmalar yaparak cihazla su kaçağı bulma sayesinde tüm sorunlarınız çözülür.

Ersoylar Tesisat çözümlerinde görüşmek üzere…