Esenler Tıkanıklık Açma

Esenler tıkanıklık açma kırmadan kameralı robotlar ile noktasal boru hasar tespiti yapılmaktadır.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların tamamı tüylerinizi diken diken etse de asıl sizleri yoran problemlerin başında hiç şüphesiz tıkanıklık yer almaktadır.

Gün içerisinde suyun yoğun olarak kullanılması gereken alanlarda meydana gelen bu problemin asıl nedeni sizin yaptığınız bilinçsizce işlemler olsa da meydana gelir gelmez uzman kişiler tarafından yardım almanız gerekmektedir.
İstanbul gibi büyük kentlerde çeşitli nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunlarının bir kısmı elde olmayan doğal nedenler olurken, sizden kaynaklanan hatalı işlemler sonucu da ortaya çıkabilmektedir.

Tıkanıklık Nedeni ?

Örneğin eski binalarda meydana gelen su kaçağı problemleri elde olmayan nedenlerle ortaya çıkmışken, banyo, mutfak veya tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkların ana nedeni sizsinizdir.

Bilinçsizce çöpe atılması gereken katı cisimleri, banyo, mutfak ve tuvalet lavabolarına atmanız bu problemi ortaya çıkarmaktadır.
Su tesisatı sorunları ciddi problemler olduğundan nereden ve ne şekilde gelirse gelsin erken müdahalede bulunulması gerekmektedir.

Erken müdahale edilmediği durumlarda daha ciddi sorunlar da ortaya çıkmaktadır.

Kırmadan Dökmeden Robot Kameralı Cihazla Tıkanıklıkları Açıyoruz !

İstanbul su tesisatçı firmamız, özellikle umumi tuvaletler gibi halka açık alanlarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarının tamirini bekletmemeniz gerektiğini vurgulamaktadır.
Halka açık alanlarda meydana gelen tıkanıklıklara bağlı olarak temizlik işlemi yapılamayacağından kısa süre içerisinde bakteri ve mikrop yayacaktır. Bu durum da salgın hastalıkların ortaya çıkmasında önemli bir rol oynayacaktır.
Tıkanıklık açma ve yöntemleri
Bu problem karşısında paniğe kapılmadan uzman yardımlar alarak minimum masraf ve zahmet ile kurtulabilirsiniz.
Son zamanlarda özellikle bu sorun karşısında yapılan en büyük yanlış yapı marketlerden veya nalburlardan alınan kimyasal lavabo açıcılardır.

Lavabo açıcılar kısa vadede çözüm gibi görünsede uzun vadede sizleri epey bir masrafa sokar. Bunun nedeni ise lavabo açıcıların plastik olan su borunuza zarar verecek olmasıdır.

İstanbul su tesisatçı firmamız, sizlere teknolojinin son harikası olan cihazlar ile hizmet vermektedir.

En zahmetli tıkanıklık sorunlarını bile dakikalar içerisinde ortadan kaldıran işinin ehli ustalarımız, Firmamızın Avrupa’dan ithal ettiği cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmetini sağlamaktadır.
Kamera ile tıkanıklığa neden olan katı cismi Robot ile parçalayan ustalarımız, sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar.