Esenyurt Petek Temizliği

Esenyurt petek temizleme hizmeti sağlayan firmamız sizlerin kışa sıcak girmesini sağlayacak.
Esenler petek temizleme hizmeti veren firmamız, petek temizleme işlemini her yıl düzenli olarak yaptırmanızı öneriyor.
Petek temizliğini zamanında yaptırmamanın ya da hiç yaptırmamanın olumsuz bazı sonuçları olmaktadır.
Kalorifer tesisatında yer alan sular kireçli olduğundan kullanmaya bağlı olarak peteklerde tortulaşma ya neden olmaktadır. Peteğin iç kısmına oturan kireç tortuları ve sudaki diğer pislikler peteğin ısı alışverişini yapmasını zorlaştırır. Bu nedenle peteğin yeteri kadar ısınma işlemini yapmamasına sebep olur.

Kalorifer sistemindeki petekler bir tarafı yanıp diğer tarafı yanmıyorsa petek temizleme zamanı gelmiş demektir.
Petek temizliğini zamanında yaptırmamanın bir olumsuz sonucu da yüksek gelen doğal gaz faturaları dır. Kireçlenmeye bağlı olarak petekler ısı alışverişi yapamadığından sizler ısınmak için kombinin derecesini yükseltirsiniz.

Derecesini yükselttiğiniz kombi ay sonu sizlere yüklü bir doğal gaz faturası çıkarır. Üstelik o kadar yüksek doğal gaz faturası ödemenize rağmen hâlâ evde ısınma sorunu yaşarsınız.
Esenyurt ilaçlı petek temizleme hizmeti veren firmamız sizleri hem maddi yönden hem de zaman yönünden oldukça tasarrufa geçirecek bir yöntemle tanıştırıyor.
Esenyurt cihazla petek temizleme işlemini yapan firmamız eskiden yapılan hataları tekrarlamaz. Eskiden petek temizleme işlemini sizler için kâbusa dönüştüren en önemli işlem, petek temizliği yapıldığı zaman peteklerin sökülerek banyoya taşınma işlemi idi.

Teker teker banyoya taşınan petekler eski yöntemde tazyikli su ile yıkanarak işlemi sonlandırırdı.
Bu yöntem kaba ve zahmetli bir işlem olduğu kadar işlevsiz de bir işlemdi.
Petek aralarında oluşan kireç tortuları öyle kolay kolay çıkmaz.

Esenyurt cihazla petek temizleme fiyatları indirimli hizmeti sağlayan firmamız, petek temizliği işlemi yaparken tek bir peteği bile yerinden sökmez. Peteklerin içine kimyasal ilaç dökülerek, tortulaşan kireçleri ortadan kaldırır. Ardından tesisat sektörü için tasarlanan teknolojik cihazlar yardımı ile peteklere ilaçlı su uygulanır ve sorun tamamen ortadan kalktığı gibi ilk günki gibi de tertemiz eder.
Esenyurt tesisat petek içi temizleme hizmete veren firmamızın yapmış olduğu petek temizleme işlemi sonrası hem yüksek gelen doğal gaz faturalarından kurtulacak hem de kışı evinizde sıcacık geçireceksiniz.