Esenyurt Tıkanıklık Açma

Esenyurt kırmadan dökmeden tıkanıklık açma robotla kanal temizleme Banyo mutfak tuvalet borularını açma hizmeti veriyoruz.

Daha çok İstanbul gibi büyük kentlerde görülen yapı sorununun başında su tesisatı gelmektedir.

Su tesisatı sorunu özel olarak şurada oluşur ya da burada meydana gelir diyemeyiz.

Suyun geçtiği her yerde su tesisatı sorunu ile karşılaşmanız olağandır. Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelse de, diğer bölüm ve alanlarda da meydana gelmesi sizi şaşırtmasın.

Daha önceden de herkesin başına gelmiş olan ve özellikle de kadınların korkulu rüyası olan su tesisatı sorunu tıkanıklıktır.
Daha çok yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkan bu problemin tamir işlemi alanında uzman kişilerce yapılmalıdır.

Kırma Dökme Yapmadan Boru Açma 

İşi bilmeyen sokak aralarında amatörce hizmet veren su tesisatçı ustaları teknolojideki gelişmelerden habersiz eski usul dediğimiz yöntemler ile kırma dökme yaptığından sizleri maddi olarak da ciddi anlamda zarara uğratmaktadır.
Bilim insanlarının tıkanıklık açma işlemi için özel olarak ürettikleri cihazlar sayesinde oldukça kısa süren bir zamanın ardından tamir edilmektedir.

Tıkanıklığa neden olan maddeler nelerdir?

Katı ya da suda erimeyen cisimlerin tamamı tıkanıklık sorununa vesile olmaktadır.

Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet lavabolarına attığınız, kıl, tüy, sabun kalıntıları, yemek yağları, katı yağlar, bebek bezi, ıslak mendil, kâğıt, havlu peçete gibi cisimler tıkanıklığa neden olmaktadır.

Aslında çöpe atılması gereken bu cisimlerin lavabolara atılması bu sorunu ortaya çıkardığından bilinçli davranışlar içerisinde bulunmanız durumunda bile bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Tıkanıklık açma hizmeti

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklık açma servisi sağlayan firmamız sizleri yepyeni bir yöntem ile tanıştıracaktır. Firmamız evvela tıkanıklığa neden olan katı cismi görüntülemektedir.

Bilim insanları tarafından su tesisatı sektörü için özel olarak yapılan kamera sayesinde kırmadan bu maddeyi tespit etmek mümkündür. Görüntülenen katı cismi, robot adı verilen ucu sivri bıçaklı cihaz sayesinde parçalanmakta ve su akışı normale getirilmeye çalışılmaktadır.

Parçalanan cismin parçalarını borudan atmak için son olarak basınçlı su ile yıkayan işinin ehli ustalarımız sizlere % 100 garantili hizmet vermektedir.
İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis imkanı sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.