Fayans Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Fayans Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Evinizdeki Su Kaçağından Kurtulmak ?

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların başında su kaçağı sorunu yer almaktadır.

Su kaçağı sorunu ev ve iş yerinizin çeşitli yerlerinde meydana gelebilen ciddi problemlerdir. Daha çok eski yapılarda meydana gelebilen su kaçağı sorunu son yıllarda artan inşaatlar ile birlikte yeni yapılarda da meydana gelmeye başlamıştır.

Eski yeni dinlemeden çeşitli nedenlerle her türlü yapıda meydana gelebilen su kaçakları, eski binalarda kullanılan su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu meydana gelmektedir.

Ne Sebeplerden Ortaya Çıkar ?

Eski binalarda meydana gelen su kaçaklarının nedeni bilinirken yeni yapılarda görülen arızalar oldukça moral bozmaktadır.

Yeni yapılarda meydana gelen su kaçağı problemlerinin ana nedeni kullanılan kalitesi düşük su boruları ve yanlış eğimdir.
Her ne sebeple meydana gelirse gelsin sizleri oldukça uğraştıracağından ve tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçeceğinden hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.
Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı oldukça zorlu işlemlerin ardından tamiri ve tespiti gerçekleştirilen su kaçakları, günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte ortadan kalkmıştır.

Eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tespit edilebilen su kaçakları günümüzde kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır.

Eski usul teknikleri kullanarak sizlere hizmet sağlayan su tesisatçı firmaları üzeri fayans ve beton ile örtülü olan yerleri rastgele kırarak altında tespit işlemi gerçekleştirmektedir.

Gelişigüzel gerçekleşen kırma dökme işlemi sonunda, yapılan tespit ve tamir işlemi sonrası sizleri bir hayli uğraştıracak ekstra işler çıkarmaktadır.

Kırılan yerlerin yeniden tamir edilmesi, seramik ve beton molozlarının atılması ve temizlik işlerinin yapılması gibi teferruatlar sizleri bir hayli uğraştırırdı. Bu nedenle su kaçağı tespit ve tamir işlemi gerçekleştirirken alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak, sizleri yepyeni bir yöntem ile tanıştırmaktadır.

Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile en zahmetli sorunları bile dakikalar içerisinde ortadan kaldıran firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Detaylı bilgi ve randevu için lütfen firmamızı arayın.