Fatih Petek Temizliği

Fatih petek temizleme işlemi çoğu kez yapılan kombi bakımı ile karıştırılmaktadır.
İstanbul’un en büyük ilçesi olan Fatih’te kalorifer peteği temizleme işlemini zamanında düzenli olarak yaptırmanız her yönüyle sizlere avantaj kazandıracaktır.

Özellikle kış aylarında artan soğuklar nedeniyle hepinizin koştuğu ısınma aracı kalorifer petekleri dir.

Kalorifer peteklerinin yeterince ısınmaması hatta hiç ısınmaması hepinizin korkulu rüyasıdır. Çünkü kışın soğukları karşısında korunabileceğimiz en sağlık yöntem kalorifer sistemidir.

Kalorifer sisteminde yer alan peteklere zamanında temizlik ve bakım yapılmadığında, bazı üzücü sonuçlara yer açar.

Zamanında petek temizleme ya da bakım işlemi yapılmadığında sizleri hem maddi olarak zarara uğratır hem de sizleri güç duruma sokar.

Kalorifer sisteminde yer alan ısınma aracınız petekler içerisinde yer alan suyun zamana ve kullanıma bağlı olarak kireçlenmesi ve meydana gelen kireçlenmenin peteğin içerisinde kalıp tutması istenmeyen bazı sonuçlar doğurur. Temizlenme ihtiyacı olan petekler yeteri kadar ısınmaz veya peteğin bir tarafı ısınır bir tarafı ısınmaz, ev veya iş yerimizde istediğimiz sıcaklığı yakalayamayız.

Bu durumda bizleri, kombinin derecesini artırmaya götürür.

Peteğin içindeki kireç ve pisliklerden ısı alışverişi olmaz ve ne yaparsanız yapın o peteği istediğiniz gibi ısıtamazsınız.
Peteği istediğiniz gibi ısıtma sorunu yaşayacağınız gibi kombinin derecesini yükseltmeyi bağlı olarak da, doğal gaz faturalarında artış olur.

Fazladan yere hem doğalgaz faturası ödersiniz hem de evinizi ısıtamazsınız. Kışın çetin soğukluklarında bütün bu zorluklara girmemek için petek temizliği işlemi yaptırmanız gerekmektedir.
Petek temizliği işlemi önemlidir ancak petek temizliğini gerçekleştirecek olan firmanın kullanacağı yöntem de çok önemlidir.

Fatih Petek temizliği işlemi yapan firmamız, teknolojinin nimetlerinden faydalanarak sizleri de çok zor duruma sokmadan petek temizliği işlemini gerçekleştirmektedir.

Fatih kombi petek temizleme firmamız, petek temizliği işlemi gerçekleştirirken peteklerin yerinden sökmez ve kimyasal ilaç uygulaması ile kireç tortularından peteği kurtarır.

Kimyasal ilaçlarla kireçler den arındırılan kombi peteklerinin yine teknolojik cihazlarımız ve ilaçlı su yardımıyla yeniden yıkanır ve ilk gün ki gibi tertemiz kalorifer tesisatına sahip olursunuz.
Fatih bölgesi cihazla petek temizleme firmamız sayesinde petek temizleme işlemi bu kadar kolayken gidip de sokak tesisatçılarına hem paranızı hem de zamanınızı kaptırmayın.
Fatih ilaçla petek temizleme hizmeti veren firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetleri için garanti sunmaktadır.