Florya Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Florya

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Florya Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Florya İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan semtlerimizden birisidir. İş sahasının geniş bir alan içeresinde ve konutlarla bir arada olduğu aktif semtlerimizden birisidir.

İş ve kültür sanat merkezlerinin bir arada barındırdığı renkli semtlerimiz arasın da yer almaktadır.

Ev ve iş yerlerindeki eskimiş demir ve plastik tesisat sorunlarınızı kısa zaman içeresinde kırmadan ve dökmeden onarımını gerçekleştiriyoruz.

Biz Ersoylar tesisat olarak su kaçağını akustik dinleme cihazlarımızla nokta atışla tespit ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Çok basit gibi görünse de ehliyetsiz kişilere yaptırıldığını takdirde karşınıza maliyeti çok yüksek ödemeler yaptıracak sonular çıkabilir.

Firmamız şişli ilçemize haftanın 7 günü uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermektedir.

 

Florya Su kaçak Tespiti

Kırmadan Dökmeden Su Sızıntısı Bulma Florya Servisi

Su Kaçaklarını Bulma

Hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan şeylerin başında su gelir.

Su, hayatımızın vazgeçilmezi olmazsa olmazıdır.

O yüzden suya karşı duyarlı olmamızda fayda vardır. Yoksa sıcak günlerde kuraklık diz boyu olur ve susuz bir hayat geçiririz. Kişisel bakımlarımız, temizlik ihtiyaçlarımız vb. durumlarla alakalı her durumda suyun önemi büyüktür.

Su kaçakları da evlerimizde meydana gelirse su kaybı iki katına çıkmış olur. Bu durum hem bütçemize zarar verir hem de ülkemiz açısından zor durumlara yol açar.

Sizi bu durumdan su kaçağı tespiti kurtaracaktır.

Su kaçaklarını gördüğünüz anda ve fark ettiğiniz anda kurumsal firmalar yardım alırsanız eğer zahmete girmeyecek ve sorunsuz bir şekilde bu durumdan kurtulacaksınız.

Avrupa’dan getirilen cihazlar sayesinde kırmayarak yapılan su kaçağı bulma işlemler noktasal olarak tespit edilmekte ve onarımını yaptırmak isterseniz de çok uygun bir fiyatla onarımını yapmaktayız..

Onarırken de kırmadığımız gibi bir iki fayans vakumlu makinelerle kaldırılarak evinize zarar vermemekteyiz. Çok nadir firmalarda bulunan bu cihazların kullanımı çok basittir.

Ancak deneyimli personeller ve işinin ehli kişiler tarafından kullanılabilir. Uzman olmayan kişilerde de vardır, ancak kullanmayı bilmedikten sonra hiçbir verim alınamaz.

Personellerimizin hepsi ayrı ayrı eğitimlerini almışlardır ve işlerini severek yapmaktadırlar. Sizde bu size sunduğumuz olanaklardan faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçip müsait olduğunuz bir güne ve saate randevu alabilirsiniz.