Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma konusunda sizlere hizmet veren tesisat firması alanında uzmanlaşmış sertifikalı tesisatçı.

Tıkanıklıklara Anında Müdahale Ediyoruz !

Tıkanıklık problemi son dönemlerde neredeyse her türlü yapıda kendini gösteren ciddi bir tesisat problemidir.
Eski yeni dinlemeden çeşitli nedenler ile meydana gelen su tesisatı sorunlarının içerisinde en çok can sıkıcı mesele hiç kuşkusuz tıkanıklıktır.

Banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde yoğun olarak kullanılan bölümlerde açığa çıkan bu sorunun ana nedeni yaptığınız bilinçsizce işlemlerdir.

Her yapıda herkesin başına gelmiş olan bu sorunun asıl nedeni sizlersiniz. Çöpe atılması gereken suda erimeyen cisimleri, lavabolara atmanız bu sorunu ortaya çıkarmaktadır.

Neden Tıkanıklık Meydana Geliyor ?

Tuvalet kâğıdı, kâğıt, peçete, havlu, ıslak mendil, bebek bezi, kıl, tüy, sabun artıkları, yemek kalıntıları, katı yağlar gibi suda erimesi zor maddeleri lavabolara dökmeniz ya da atmanız bu soruna sebebiyet vermektedir.

Eskiden daha çok tarihi yapılarda baş gösteren bu problemler artan inşaatlar ve bu inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle yeni binalarda görülmeye başlanmıştır.

Tıkanıklık Tamiri Nasıl Yapılıyor ? 

Özellikle tamiri sırasında sizleri oldukça yoran bu problemlere erken müdahalede bulunulması da oldukça önemlidir. Tespiti sırasında uzmanlık isteyen bu sorunlarla tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse olanaksızdır.
Hijyen ve sağlık ihtiyaçlarının karşılandığı banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda ortaya çıkan bu sorun sağlığınızı da ciddi anlamıyla etkiler.

Umumi tuvaletler gibi halka açık yerlerde tuvaletlerin daha hoyratça kullanılması, bu alanlarda daha sık sorunların yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Kısa süre içerisinde su giderinde meydana gelen tıkanıklıktan ötürü ortaya iğrenç bir görüntü ve kötü koku yayılmasına neden olan bu problem, ciddi salgın hastalıkların da yaşanmasına sebebiyet vermektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız, Avrupa’dan ithal getirttiği modern cihazlar ile sizlere kısa süre içerisinde minimum masraflar ile hizmet vermektedir .

Robotla Tıkanıklık Açma işlemleri Burada !

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana uyguladığu yöntemler ile İstanbulluların gönlünde adeta taht kurmuştur.
Kamera ile tıkanıklığın sebebini görüntüleyen işinin ehli ustalarımız bu sorunu size de gösterdikten sonra onay vermeniz durumunda robot adı verilen ucu sivri bıçaklı cihaz ile katı cismi parçalayarak tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayan firmamız, uygun fiyat politikası ile de terih edilmektedir.