Geberit ile Daha Az Su Kullanımı

Rezervuar kullanan işletme yada mağazalarda büyük su faturası sürprizi her zaman olmuştur. Çoğu zaman kullanılmasa bile su gideri olan rezervuarları daha akıllı bir sistemle kontrollü ve tasarruflu hale getirdiler.

geberit-ile-daha-az-su-kullanimi
İnovatif ürünleriyle dikkat çeken Geberit, ürün portföyüne bir yenisini daha ekledi. Geberit’in genel mekanlar için sunduğu, pisuvar deşarj kumandaları, montaj elemanları ve pisuvar ara bölmelerini içeren çözümler, yeni pisuvar sistemleri ile tamamlanıyor. Genel mekanlar için maksimum hijyen, tasarruf ve kullanım kolaylığı sunan pisuvar sistemlerinin iki farklı modeli bulunuyor. Bunlar zarif tasarımıyla ön plana çıkan Preda ile güçlü ve sağlam duruşu ile Selva.

Geberit Preda ve Selva farklı formlara sahip olmakla birlikte 3 farklı versiyonla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bunlar; fotoselli ve entegre deşarj sistemi ile susuz çalışan model.

Tüm bileşenlerin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Geberit pisuvar sistemlerinde, her şey birbiriyle uyum içinde çalışıyor. Kendi enerjisini üretebilen kontrol ünitesi opsiyonu sayesinde kaynak ve su tüketimini minimize etmeye odaklanan pisuvarlar, hijyenden de ödün vermiyor.

Pisuvarın en altında bulunan yerleştirme istasyonundaki kontrol ünitesine ulaşım oldukça kolaydır; ünite tek elle çıkarılabilir. Ayrıca otomatik su durdurma fonksiyonu sayesinde bakım esnasında su kaynağını kapatmaya gerek kalmaz.Püskürtme başlığı, sifon ve deşarj borularına kolay ulaşım ile pisuvarların temizliği ve bakımı kolaylıkla sağlanıyor.

Su tasarrufuna Geberit imzası

Kendi enerjisini üretebilme özelliği olan Geberit pisuvarlarının, akıllı formuna uygun olarak tasarlanan püskürtme başlığı 0,5 litre su ile optimum deşarj imkanı sağlıyor. Ayarlanabilen deşarj programları sayesinde daha az miktarda su ile deşarj yapılabiliyor. Pisuvarın akıllı formu minimum su ile optimum deşarj imkanı sağlarken, aynı zamanda su sıçratmadan, sessiz çalışıyor.

Vakumlu ve hibrit pisuvar sifonu ile iki farklı seçenek sunan Geberit, vakumlu pisuvar sifonu ile standart deşarj hacmi için uygunken, Hibrit pisuvar sifonu ile su tüketimi veya su kullanmadan da işlevini yerine getirebiliyor.

Bakım kolaylığı ve su ile enerji tasarrufu sağlama imkanı nedeniyle AVM, havalimanı gibi genl mekanlarda işletme maliyetklerini düşürürken, doğayı da koruma imkanı veriyor.