İçerenköy Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma İçerenköy servisimiz ev veya iş yerlerinde su tesisatlarında oluşan su sızıntısı ve kaçakları kırmadan noktasal olarak cihazla bulmaktadır.

İçerenköy Su kaçakları başınıza bela mı oldu?

Su sızıntılarının olumsuz etkilerini görüp canınız mı sıkılıyor?

Kokudan, nemden, kararmalar dan, küflenme sorunundan rahatsızlık mı duyuyorsunuz?

Bu sıkıntılar artık canınızı sıkmamalı ve artık evinizi kontrol altına almalısınız.

İçerenköy su sızıntısı tespiti evinizde veya ofisinizde kullandığınız tesisat borularınız zamanla yıpranıp, kullanışsız hale gelmektedir. Borularınız aşırı su akımına maruz kalır veya gider yoluna attığımız cisimler yüzünden tıkanmaya sebebiyet verebilir.

Tıkanma da boruya baskı yapar ve boru da aşınma yapar. Boruda oluşan çatlaklar evimizde olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilirler. Evimizde su taşkınlarına maruz kalıp, su altında kalabiliriz.

Eşyalarımız zarar görebilir. Çocuklarınız mikrop kapıp hastalık kapabilir. Su sızıntılarını fark ettiğiniz an kurumsal bir şirketten yardım almazsanız eğer, su sızıntıları su kaçağına çevirebilir. Su kaçağı su sızıntılarına göre daha çok tehlikeli bir durumdur ve maliyeti su sızıntılarına göre daha yüksek olabilmektedir.

Ayrıca su tesisatların da sorun yaşadığınız da faturanızın da kabarması olası bir durumdur. Yüksek gelen faturalar oldukça bizi ekonomik zarara sokmaktadır.

Su kaçağı bulma evde su kaçağı veya sızıntıları olması demek, ülkenin de zarar görmesi demektir.

14.377.018 insanın yaşadığı İstanbul’da su kullanımı 2 milyon 720 bin metreküpü bulmaktadır. Bu demek oluyor ki hayatımız açısından büyük önem taşıyan suyun kullanımını boş yere akıtmanız gerekmektedir. Suyun değerli olduğunun farkına varalım ve israf etmeyelim. Su kaçakları problemini yaşadığınız zaman da su kaybı yaşarsınız ve bu da ülkemize zarar sağlar ayriyeten de cebinize zarar vermektedir. Su kaçağını fark ettiğiniz an bize haber verin ve sizi bu sıkıntılardan kurtaralım.