Su Kaçağı Sorunu Çözümü

İstanbul gibi büyük şehirlerde meydana gelen su kaçağı sorunları sizlere daha çok zahmet çıkarmaktadır. Bunun nedeni ise daha çok apartman dairelerinde meydana gelmesi ve alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdırarak masraflarınızın katlanmasıdır. Su tesisatı sisteminde meydana gelen su kaçakları, elde olmayan sebeplerle su borularının kullanım ömrünü yitirmesi sonucu meydana gelen sorunlardır.

Zamanla tüketim ömrünü yitiren su boruları altyapı bazı tahribatlara uğrayarak ortaya su kaçağını getirir. Su kaçakları eski binalarda daha sık görünebilen bir tesisat sorunudur.

Su borularındaki patlamaları zor hale getiren işlem ise tamiri değil, tamiri esnasında kullanılan yöntemdir. Klasik yöntem ile su kaçağı tespit işlemi yapılırken, yer altında bulunan su kaçakları fayans ve betonları kırma ile gün yüzüne çıkarılır ve arızalı olan boru tespit edilerek tamir işlemi gerçekleştirilirdi.

Bu sebeple en ufak bir boru arızalanmasında bile bütün evinizdeki duvar ve parkeler kırılır ve sizlere moloz yığınları ile uğraşmak kalırdı. Hem kırılan yerlerde oluşan molozlar hem sonrasında yapılması gereken tamir işlemi sizleri epeyce bir zor duruma sokardı. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma firmamız, klasik yöntemlerin dışına çıkarak ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit eder ve eskiden olduğu gibi bütün daireyi baştan aşağı kırma ile sizleri uğraştırmaz.

Akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile en zorlu su kaçağınızı bile, noktasal tespit edebilen firmamız sizleri hem maddi hem de manevi olarak yıpratmaz.

Su kaçakları su faturanıza da yansıyacağından kısa sürede anlaşılması ve çözüm arayışı girmenizi gerektirecektir. Sizlerin yapması gereken tek işlem ise su kaçağı tespit ve tamir işlemini yapan, profesyonel firmamızı arayıp yardım talep etmektir.

Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sağlayarak, kısa süre içerisinde sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Acil çözüm isteyen su kaçağı sorununu dakikalar içerisinde çözen firmamız sizlere % 100 garanti sunmaktadır.

Su sesine karşı hassa olan akustik dinleme sessiz çalıştığından günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız sağlamış olduğu kolaylıklar ve uzman tesisat ustaları ile kısa süre içerisinde İstanbulluların en çok tercih ettiği firma olmuştur.