Su Kaçağını 99 TL Ücretle Buluyoruz!

Yıpranmış Pimaşlarda Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı firması olarak aradığınızda su kaçağını bulamazsak para almıyoruz. Yada cihazlar hakkında yorumlarda bulunmuyoruz. Firmaları kötüleyip işi almaya çalışmıyoruz çünkü bizim farkımız Ersoylar tesisat olarak su kaçağını
buluyoruz. Bulamayacağımız sorunlu su kaçaklarına gitmiyoruz. Tecrübeli müşteri temsilcimiz siz telefonda iken sorununuzu zaten çözüyor yıpranmış bir yada iki yıldır akan sızan sorunlu su kaçaklar varsa bizi aramayın lütfen çünkü kaliteye ve hizmete önem veriyoruz sizde bizim size verdiğimiz hizmetten memnun kalabilmeniz için sorununuzu geciktirmeyiniz. Kırmadan su kaçağı yıllar sonra değil günler içinde noktasal tespit edilir duvar için de sızan sular her gecen gün yayılarak size ve komşunuza zarar verir.

Duvarlarda kabarmalar ve neme maruz kalıyorsa kesin olarak su kaçağınız var demektir ama su sızıntısı çok zor tespit edilen bir iş olduğundan kesinlikle ezbere evinizi kırdırtmayın çünkü  sizin su tesisatında hiçbir sorun yoktur.

Komşunuzdan gelebilir Ersolar tesisattan uzman bir ekip çağırın su kaçağı tespitini doğru dairede sorunsuz olarak yaptırın  su kaçağı bulma çok basit bir iş değildir. Dikkate alınız bir iki fayans veya seramik derken farkına varmadan evinizde günlerce bitmeyen işlerle karşılaşabilirsiniz noktasal su kaçağı bulma Ersoylar tesisat güvencesiyle teşekkürler.

Su Kaçağı Tespiti Yaptırma

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır ?

Dairelerde temiz su ve pis su olarak ikiye ayrılır.  Temiz su kaçakları hiç durmadan damlama yapar ve her geçen gün artarak çoğalır durduramazsınız. Cihazla su kaçağı bu durumda kesin olarak noktasal tespit sağlar.

Bilinçli kadromuz noktasal su kaçağı bulma hizmetini sağladıktan sonra dilerseniz tek fayans kırarak onarımı yapmaktadır. Atık su tespitini yani pimaşlarla çoğalan arızaları kamera yardımıyla noktasal delik çatlak yada ezik giderme borularını çok kolay görüntülü olarak tespit etmemiz mümkün.

Giderlerin eğimi yoksa zamanla aşınan contaların pimaş arasında görevi bitiğinde mutlaka sızıntıya neden olur. Kameranın tek görmediği yer gizli contalar dır bu yüzden bazen görülmeyen kusurlarda olabilir.

O yüzden ustalarımız çok dikkatli tespit yapıp hataları sıfıra indirmektedir Kameralı su kaçağı tespiti

Komşunuzdan Gelen Suyu Bulmak

Komşunuzdan gelen suyu bulmak artık çok kolay bir saat kadar kısa bir sürede su kaçağı tespit işlemini ve tamirini bitiriyoruz.

Yüzeysel tarama işlemi yaparak hiç bir yeri kırmadan su tesisat kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyoruz.
Mahallenizdeki tesisatçıyı evinize  çağırdığınızda istenmedik manzarayla karşılaşabilirsiniz Ersoylar tesisat termal kamera dinleme cihazı  kamera yardımlarıyla daha bir çok alet edevatla sorunlarınızı çözüyor teknik bilgi
ve güvenilir ekiplerimizle su kaçağı sorunlarında daima yanınızdayız.

Su kaçağını dert etmeyin işi ustasına bırakın duvarlarınızda kabarmalar yada sular çıkıyorsa yada komşunuz kapınıza geldiyse su damlıyor yada boyalar dökülüyor
diye şikayet ediyorsa lütfen panik yapmayın ama ciddi bir sorunuz var. Su sızıntı tespiti yapan Ersoyları arayın..

Çok kısa bir sürede sorununuzu çözelim İstanbul’un tüm semtlerine servis imkanı vardır.