Su Kaçaklarını Bulmada Uzman Firmalar

İstanbul Su Kaçaklarını Bulmada Uzman Firmalar uzman su tesisatçı firması su kaçağı tespiti ve bulma hakkında lider firma.

İstanbul Su kaçağı bulma servislerinden biri olarak kırmadan su sızıntısını bulma konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile su sızıntısını onarıyoruz. Su kaçağı bulmak için işini kalite ve özveri anlayışı ile yapan firmamız tüm su tesisatı su sızıntılarını bulmada rakip tanımıyor..

Su Kaçağı Bulma Fiyatları Kırmadan Bulma Firması

Pis su tesisatındaki sızıntıları kırmadan kameralarla buluyoruz. Bulma sonrası onarım ücreti fiyata dahil değildir. Su kaçağı bulma fiyatları indirimdedir.

Bulma fiyatları 99 TL

Fiyata sadece daire tespiti yapılmaktadır.

İş yeri ve büyük açık alanlardaki sızıntılar için fiyat teklifi alınız.

Kırmadan Bulmak Bizim işimiz…

Su Sızıntısı Bulma Cihazları

İstanbul Su Kaçaklarını Bulmada Uzman Firmalar

su sızıntıları zamanla anlayabileceğimiz su kaçak sorunlarıdır. Sızıntılarda bulma işlemi için en önemli kısım cihazlardır. Hangi su sızıntısı bulma cihazlarını kullanıyoruz.

1- Akustik Su Sızıntısı Bulma Cihazı : Bu cihaz su sızıntılarını dinleme ile bulma cihazıdır. Kırmadan su sızıntısı bulma cihazları arasındadır.

2- Termal Kameralı Su Sızıntısı Bulma : Dinleme yolu ile bulunamayan su sızıntılarını kolaylıkla bulan su sızıntısı bulma cihazıdır. Kullanımı pek yaygın değildir.

3- Kameralı Su Sızıntısı Bulma : Genellikle pis su tesisatı su sızıntılarında kullanılan su sızıntısı bulma cihazıdır. Pimaş içerisine salınan kamera sayesinde pimaş içerisindeki sızıntı ve kaçaklar kırıklar bulunur. Su kaçağı bulma sonrası onarım gerçekleşir.

İstanbul Su Kaçaklarını Bulmada Uzman Firmalar Arasında Lider

Firmamız yılların verdiği bilgi ve güvenle kırmadan su kaçağı bulma petek temizliği tıkanıklık açma gibi işlemlerde teknolojik çözüm hizmeti sunmaktadır.

Su kaçağınız Mı var ?

Biz su tesisatı sorunlarını ne olursa olsun teknolojik cihazlarımızın yardımı ile çözmedeyiz.

Tıkanıklık ile oluşan su kaçaklarını kırmadan kameralı su kaçağı bulma cihazlarımızın yardımı ile bulur ve onarırız.

Hemen destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.