Su Tesisat Firmaları

Sizlere bir telefon kadar yakın olan su tesisatçı firmamız, her türlü yapı sistemi sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alarak sizlere % 100 garantili hizmet vermektedir.
Kurulduğu yıldan bu yana sizlere en uygun fiyatlar ile maksimum kaliteli hizmet veren İstanbul su tesisatçı firmamız, yaptığı her iş karşılığında da sizlere garanti vermektedir.
Gün içerisinde çeşitli nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı problemlerinin başında hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır.
Neredeyse herkesin evinde yaşanan bu problem özellikle ev kadınlarını korkutmaktadır. Tespiti işleminde yapılan zorlu işlemlerden dolayı bütün plan ve programları bozan bu arıza, gelişen teknoloji ve bilim sayesinde ortadan kalkmıştır.
Bilim insanları tarafından özel olarak üretilen cihazlar sayesinde eskiden yapılan zahmetli ve masraflı işlemlerin tamamı tarihe karışmıştır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, görenleri kendine hayran bırakmaktadır.
Eskiden hatırlayacağınız gibi, eski usul teknikler yüzünden en küçük su sızıntısında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.
Rastgele kırılan yerlerin altında kalan su boruları da çoğu defa bu işlemden etkilenir ve yapılan masrafları katlardı.
Bu problem en çok da ev kadınlarını üzerdi. Rastgele kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar bütün ay yapılacak olan plan ve programı bozardı.
Her ne sebeple olursa olsun, yapı sisteminde meydana gelen su tesisat sorunları oldukça önemli bir problemdir. Bu nedenle erken müdahale edilmesi gereken bir sorundur. Erken müdahale edilmeyen arızalarda kısa süre içerisinde sızan sular betonu delerek alt katınızda oturan komşunuzun evine sızabilir. Sizden kaynaklanan arıza nedeniyle evi su dolan komşunuz bu durumdan hoşlanmayacak ve aranızda ciddi tartışmalar yaşanacaktır. Bu sorunların hiçbirinin yaşanmaması için, alanında uzman su tesisatçı ustaları ile sizlere hizmet veren firmamız ile iletişime geçmelisiniz.
Firmamız akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile zaman kaybı yapmaksızın arızalı yeri tespit etmektedir.
Kısa süre içerisinde arızayı tespit ettikten sonra bir veya iki seramiğin altını kırarak da tamir işlemini tamamlamaktadır.