Kaçak Bulma Yolları

Eskiden sizleri uğraştıran zahmetli ve masraflı işlemlerin tamamı günümüzde kısa süre içerisinde tamir edilmektedir.
Bilim insanları her geçen gün ürettikleri cihazlar ile insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Eskiden teknolojik cihazların yetersiz olmasından dolayı uzun süren işlemlerin tamamı da tarihe karışmıştır.
Hatırlayacağınız üzere eskiden, en ufak bir su sızıntısında bile ev ya da işyerindeki bütün betonlar aşağı inerdi. Su borusu yer altında olduğundan dolayı tam olarak arızalı olan yer tespit edilemezdi.
Bu nedenle rastgele bütün seramik ve fayanslar kırılırdı. Kırarak ve dökerek gerçekleştirilen bu işlemler özellikle ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmişti.
Su kaçağı ne sebeplerle meydana gelir?
Bu sorunun tek bir cevabının olması mümkün değildir, zira su kaçağı problemi çeşitli nedenlerle ev, işyeri, okul, hastane, eski, yeni binaların tamamında meydana gelmektedir. Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde kendini gösteren bu problem, eski binalarda kullanılan su borularının son kullanma tarihinin geçmiş olmasından yeni binalarda da kalitesiz su borularının kullanımından dolayı ortaya çıkmaktadır.
Her ne sebeple oluşursa oluşsun, bu sorun karşısında uzman yardım alarak vakit kaybı yapmamanız gerekmektedir.
Su kaçağı belirtileri nelerdir?
Bu sorun oluştuktan hemen sonra sızan sular gün yüzüne çıkmaz evvela beton aralarında dolaşarak yapınızda bazı sorunlara neden olur örneğin; duvarlarda ıslaklık, evde keskin rutubet kokusu, şişme, su faturasında artış, kombi barında düşüş gibi. Bu sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşırsanız, hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin.
Alanında uzman kadrosuyla Avrupa’dan özel olarak getirtilen cihazlar ile sizlere garantili hizmet verilmektedir.
Su kaçağı bulma
Akustik dinleme adı verilen Avrupa’dan özel olarak getirtilen cihaz sayesinde en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden geleceksiniz.
Ses çıkarmadan çalışan bu cihaz sayesinde günün istediğiniz saatinde randevu oluşturabileceksiniz.
Su kaçağı tamiratı
Akustik dinleme ile noktasal olarak tespit edilen kaçağı sizlere gösteren ustalarımız onay vermeniz durumunda tamir işlemini başlatmaktadır.
Bir veya iki seramiğin altından arızalı olan bölgeyi tamir eden ustalarımız sizlere garanti de vermektedir.