Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane su kaçağı tespiti ve kaçakları noktasal bulma tamir işlemleri firmamıza hoş geldiniz.

İstanbul ilinin merkezine en uzak ilçelerden birisi olan ve son zamanlarda yapılan birçok yapı ve yeni binalarla gelişmeye devam bu bölge her ne kadar yeni tesisatları olmasına rağmen su tesisatları ile alakalı pek çok sorunun meydana gelmesi can sıkıntısı yaratmaktadır.

Kağıthane Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Kağıthane bölgesi cihazla su kaçağı bulma işlemleri eski binaların sıklığı nedeni ile oldukça fazla yapılmaktadır.

Bu kaçakların oluşmasında kalitesiz tesisat malzemelerinin de önemi büyüktür. Çünkü en ufak basınç artımı yapılması sonucu, dönen kaynak yerlerinden çatlaklar ve su kaçakları oluşabilir.

Ayrıca oldukça geniş bir alana yayılması nedeniyle su tesisatları, oldukça ince işçilik ve gerekli teknolojik aletlerin sahip olunması gerekmektedir.

Çünkü yanlış sorun tespit edilmesi halinde gereksiz yere kırma dökme gibi işlemlerin de peşinden geleceği gibi bu konuda kesinlikle su tesisatçılarına normalden fazla ücretler ödeyerek hiçbir estetik işlemden yararlanamayacaksınız.

Artık Kağıthane profesyonel su tesisatçıları bu bölgede oldukça kaliteli hizmetler vermekte olup oldukça uygun fiyatlara hızlı ve kaliteli çözümler üretebilmektedirler.

Kağıthane Bölgesine En Yakın Tesisatçı

Ersoylar Tesisat su kaçağı bulma hizmetinde öncü firmalar dandır.

Kağıthane adını eski kağıt imalathanelerinin bu bölgede bulunması sebebiyle almıştır.

Birçok ilçemizde olduğu gibi Kağıthane ilçesi su kaçağı gibi sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu gelişmeler sırasında ister istemez bazı sorunlarla karşılaşıyoruz.

Tesisatlarımız gerek altyapı sorunlarından gerekse ustaların dikkatsizliğinden yada düşük kalitede malzeme kullanımından dolayı zarar görebiliyor.

Profesyonel Kaçak Tespit ve Tamir işlemleri 1 Yıl Garantili !

Zarar gören tesisatlarda su kaçağı gibi sorunlar baş göstermektedir. Bu gibi sorunlarda aklımıza ilk gelen çözüm bir tesisatçıyı arayıp eve çağırmaktadır.

Fakat burada dikkat etmemiz gereken konu çağırdığımız kişinin hangi yöntemlerle su kaçağı tespit işlemi yaptığıdır. Çünkü işinin ehli olmayan birçok kişi ve firma evinizi yıkıntı haline getirerek başınıza büyük sorunlar açabilir.

Bu sorunlardan kısaca bahsetmek gerekirse su sızıntısını bulmak için tahminle duvarlar, fayanslar kırılacak ta ki sızıntının yeri buluna kadar. Buda gereksiz yere evinizi harabeye çevirecek, tadilat işlemi için ek maliyet çıkartacaktır.

Tüm bunlarda yetmediği gibi zamandan da kaybınız olacaktır. Firmamızla çalışmanız halinde tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Kameralı Cihazlı Kaçan Bulan Tesisatçı

Uzman ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımızla su kaçağını yerini hiçbir kırma dökme yapmadan noktasal olarak tespit ederiz. Hemen sonrasında size bilgi verilerek tamir işlemi yapılır. Firmamız verdiği her hizmeti garanti altına alır.

Su Kaçağı Bulmak Kağıthane’de Çok Kolay !

Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi ,Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hürriyet Mahallesi başta olmak üzere tüm Kağıthane’ye su kaçağı bulma servisimiz vardır.

Su tesisatı içerisinde bilindik en zahmetli sorunların başında yer alan su kaçağı problemi eski yeni dinlemeksizin, her yapıda meydana gelebilen ciddi bir su tesisatı problemidir.
Eskiden daha çok tarihi yapılarda ortaya çıkan bu problem son dönemlerde artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Yeni binalarda su kaçağı sorunu neden ortaya çıkar?

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen bu problemin yeni binalarda ortaya çıkışının iki farklı nedeni vardır.
Bu nedenlerden birincisi kullanılan kalitesi düşük su borularıdır.

Müteahhitlerin evi yaparken malzemeden çalması, kalitesiz su borusu kullanması yeni binalarda da bu probleme neden olmaktadır.

Bir diğer neden ise, su tesisatı sistemi çekilirken tesisat sistemine yanlış eğim verilmesidir.

Su tesisatı sistemi ciddi bir durum olduğundan çekilirken de tamiri yapılırken de alanında uzman kişiler tarafından onarılması gerekmektedir.
Eskiden teknolojik donanımların kısıtlı olması nedeniyle en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.
Elde olmayan teknolojik sebeplerden dolayı en basit su sızıntısında bile günlerce süren rastgele işlemler yapılırdı.
Kırılan yerlerin altında çoğu defa sağlam olan su borularının da kırılması özellikle tespit işleminde yapacağınız harcamaları katlardı.
Tespiti tamirinden zahmetli olan bu sorunu tek başınıza ortadan kaldıramayacağınızdan uzman yardımlar almanız gerekmektedir.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji, insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Eskiden uzun süren zahmetli ve masraflı işlemlerin tamamı günümüzde kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır.
Ev ve işyerlerinizin banyo, mutfak ve tuvalet gibi sık kullanılan yerlerinde ortaya çıkan bu problem neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmişti.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız bütün bu sorunları ortadan kaldırarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet vermektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, evvela kaçağın olduğu yeri akustik dinleme adlı cihaz ile tespit eder, ardından noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürütür.
Sertifikalı su tesisatçı ustalarımız bir ya da iki seramiğin altında arızalı olan su borusunu tamir eder veya değiştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır.