Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane tıkanıklık açma kırmadan robotla kanal temizleme kameralı cihazla kanal görüntüleme hizmetleri veriyoruz.

Son zamanlarda artan inşaatlar zaten yetersiz olan İstanbul altyapı sisteminde daha ciddi sorunların yaşanmasına neden olmuştur.
Eskiden daha çok tarihi yapılarda ortaya çıkan problemler artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da meydana gelmeye başlamıştır.

Yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük materyaller ya da yanlış eğim nedeniyle ortaya çıkan bu sorunlar neredeyse herkesin başından geçmiş olan ve korkulu rüyanız haline gelen bir problemdir.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken, sizin sebep olduğunuz sorunlarda mevcuttur.
Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunlara örnek olarak, su kaçağı problemi verilirken, sizin yaptığınız rastgele işlemler sonucu ortaya çıkan soruna da tıkanıklık denmektedir.

Tıkanıklık problemlerinin asıl nedeni gelişigüzel mutfak, lavabo veya banyoya atılan katı cisimlerdir.

Suda erimesi güç olan bu cisimler kısa süre içerisinde tıkanıklığa yol açarak, hayatınızı zorlaştırmaktadır.
Gün içerisinde sağlık ve hijyen ihtiyaçlarımızı karşılamak için sık sık kullandığımız bu alanlarda ortaya çıkan problemler hiç kuşkusuz hayatınızın olağan akışını da bozacaktır.

İstanbul su tesisatçı firmamız, sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından uğraştıran bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer alarak kısa süre içerisinde sizleri bu problemden kurtarmaktadır.

Tıkanıklık Nerelerde Meydana Gelir ?
Özellikle umumi tuvaletler gibi halka açık yerlerde, atılan peçete, ıslak mendil, bebek bezi, kâğıt gibi katı cisimler kısa süre içerisinde tıkanıklığa yol açacağından daha sık meydana gelmektedir.

Erken müdahale edilmediği durumlarda çevreye bakteri ve mikrop yayan bu problem salgın hastalıklarında oluşmasına vesile olmaktadır.

Bu nedenle erken müdahale edilmesi zorunlu bir problemdir.
Firmamız eskiden uzun süren zahmetli ve masraflı bir hal alan bu problemi teknolojide yaşanan gelişmeler sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, tıkanıklık açma işlemi yaparken evvela kamera ile katı cismi tespit eder ardından robot adı verilen ucu sivri bıçaklı cihaz ile bu cismi parçalayarak borudan dışarıya atar.

Son olarak basınçlı su ile borunuzu yıkayan ustalarımız sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunmaktadır.