Kırmadan Gider Açma

Kırmadan gider açma hizmeti tüm İstanbul ve ilçelerinde sıklıkla ekiplerimizle su tesisatı sorunlarınıza müdahale ediyoruz. Banyo,Mutfak Lavabo gibi alanlarda sıklıkla rastlanılan Pimaş Tıkanıklığı sorunu firmamızca kesin olarak çözülüyor…

Kırmadan Gider Açma 

Cihazlar yardımı ile pimaş içerisinde oluşan tıkanıklıklar pimaş açma makinesi ile kırmadan açılabiliyor…

Pimaş Gider AçmaTIKANIKLIK AÇMA

Tıkalı tuvalet yada tıkalı tuvalet borusu açtırma işlemi için profesyonel bir firma ile çalışmak size her açıdan avantaj sağlar.

İyi bir piyasa araştırması yaparak bu firmalardan biri ile çalışmak size çok büyük kolaylıklar sağlar.Ayrıca düşündüğünüzün aksine bu hizmetleri çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Tuvalet,Banyo,Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Pimaş AçmaTabi ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli.

Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplar taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kabusa dönüşebiliyor.

Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluveriyorsunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor.

Kırmadan Klozet Gideri Açma

Kırmadan Pimaş Açma Garanti Çözüm

Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor.

Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle İstanbul tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz.

Havuz Gideri Açma Havuz Pimaş Temizleme

 

İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.