Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti kesinlikle evinize yada iş yerinizi zarar vermeden buluyoruz. Oluşan su kaçaklarını duvardan akan su sızıntılarını noktasal olarak su sızıntısı tespiti yapmaktayız..

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinde Kurumsal Firma Ayrıcalığı

Kırmadan Su Kaçağı BulmaKurumsal firma ayrıcalığı şu anlamda olmaktadır. İşlemler faturalı yapılmakta ve yapılan onarıma 1 yıl garanti verilmektedir. Su Kaçağı Tespiti yalnızca teknolojik cihazların kullanımı ile sonuç vermektedir. Kesinlikle cihaz ile gelmeyen su tesisatçı firmaları evinize sokmayın zor durumda kalabilirsiniz. Günümüzde dahi su kaçak tespiti yaptırmış fakat tespit yanlış sonuçlandırılmış müşterilerimizle karşılaşıyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kırmadan cihazlarla yapılan su kaçağı tespit işlemi net ücretimiz 99 TL liradır. Onarım dahil değildir. Kesinlikle sizi zor durumda bırakmamak adına dürüst olarak çalışmaktayız. Su Kaçak tespitinden sonra onarım yapılacak alana göre fiyat verilecektir. Dilerseniz onarım yapılacaktır.

Su Sızıntısını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.

Su kaçağı oluşan binalarda sıklıkla rastladığımız konulardan biri olan komşular arası anlaşmazlık durumunda işimizi yapamıyoruz. Bu sebeple su kaçağı tespiti ücretini yinede almaktayız. Üst komşudan gelen suyu üst komşu kabul etmese de bu size ciddi sıkıntılar yaratır ve bundan bizde olumsuz etkileniyoruz..

Banyo Kırmadan Su Kaçağı BulmaBanyonuz Kırılmadan Su Sızıntısını Bulan Firma

Banyonuzda Su Kaçağımı Var ?

Uzman Tesisatçı Firmamızla bundan sizi kırmadan ve evinizi kirletmeden kurtulma garantisi veriyoruz.

Banyo Su Kaçağı OnarımıBanyolarda su kaçağı sorunu sizi psikolojik olarak etkiler, düşünmeye başlarsınız.Tüm fayansların kırılacağını evinizin inşaata dönüşeceğini düşünürsünüz. Firmamız su kaçağı oluşan noktayı cihazlar ile bulur. Sadece su kaçağı olan alan kırılır.Bu genellikle 1 fayans olarak çıkar.Fakat bazı durumlarda iki kale bodur yada fayans arasından geçen su tesisatı nedeni ile onarım yapabilmek için 2 fayans kırılır.

 

Sol kısımda resimde görüldüğü gibi iki fayans arası çıkan su tesisatı kaçağı nedeni ile 2 fayans kırılmıştır. Alt kısımda su kaçağı bulma işleminin video sunuda verdik detaylı inceleyebilirsiniz.

Firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz. Firmamız 1992 yılından bu yana su tesisatı sektöründe lider bir kuruluştur.

Tüm işlemlerimiz Faturalı ve Garantilidir.

Su Kaçağı Tespit Merkezi