Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Bulma ve tespiti işlemi hakkında bilgi ve bu işlemi kırmadan nasıl yaptığımız hakkında kısa bilgilerle yardımcı olacağız..

İstanbul Görüntülü Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları görüntülü su kaçağı tespit cihazlarıyla tespit yaptıktan sonra sadece o bölgenin tamiratını yapıyoruz.

Onarım maliyetleri sizi yoruyorsa firmamızdan kameralı su kaçağı tespit ekibini çağırıp hizmet alabilirsiniz.su-kacagi-tespiti-istanbul

Su kaçağını profesyonel anlamda tespit edip tamiratını garantili bir şekilde yapmaktadır. Her türlü donanıma sahip ekiplerimiz İstanbul`un bütün semtlerine hizmet vermektedir. Cihazla tespit edilen kaçaklar doğru ve masrafınızı minimum maliyete düşürür. Evinizin her tarafı kırılacağına sadece sızıntı yapan yerin kırılması en akıllıca çözümdür. Kalorifer tesisat kaçaklarında ve kombi su kaçaklarında kimyasal kaçak sıvısı ile kaçağa son veriyoruz.su-kacagi-bulmak

 

su-ka%C3%A7a%C4%9F%C4%B1-tespiti-fiyatlari

Evde su kaçağı var sıkıntınızdan sizleri kurtarıyoruz.

 • Dairenizde bütün musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa bilin ki temiz su kaçağı vardır.
 • Dairenizde ara ara su kaçağı meydana geliyorsa bu gider borularında kaçak olduğuna işarettir.
 • Kombi suyu devamlı eksiliyor ve duvarlarda rutubet parkelerde şişme yapıyorsa kalorifer borularında ufak bir sızıntı var demektir. Eğer kombi suyu 2 veya 3 saatte tamamen boşalırsa detektör yardımı ile kaçağın noktasal yeri tespit edilir. 4 saat üzerinde bir düşüş varsa kimyasal ile hiçbir yer kırılmadan probleminizi çözebiliriz.
 •  Alt katın tavanında sarartı var ve arada bir damla düşüyorsa sıcak su tesisat borularında kaçak olabilir.
 • Yalnız su kullanımında alt kata su sızdırıyorsa atık su gider borularında bir kaçak meydana gelmiş olabilir.
 • Tavanda bulunan elektrik lambalarının oralardan su sızdırması varsa üst katınızda şebeke suyu kaçağı olabilir.

 

Su Kaçağı Tespiti Sonrası Onarım Garantili

Tamir yapılan bölgeye garanti veriyoruz. Su Kaçağı Onarımı Su sızıntısı olan evlere basınç düşürücü regülatörü takılmasını öneriyoruz. Geceleri yükselen sudaki basınç değeri plastik boru ek yerlerinden patlama yapıp evinizde su sızıntısına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz su sayacının olduğu bölgeye su basınç düşürücü vana takılmalıdır.

İstanbul Firmamız bünyesinde su sızıntısını bulan bütün makineler bulunmaktadır. Avrupa`dan ithal cihazlarla su kaçağının noktasal yerini buluyoruz. Artık su sızıntısını eski yöntemlerle bulmak tarihe karışıyor. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmamızdan telefonla bilgi alabilirsiniz. Referanslarımız sayfamızdan daha önceleri kimlerle çalıştığımızı görebilirsiniz. Ekiplerimiz su tesisatı ustaları oldukları için tesisat konusunda gerekli tecrübeye sahiptirler.

su-kacak-tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma hizmetimiz ile su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimiz ile suyun sızıntı yaptığı tam noktayı buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti işlemimiz ve kırmadan su kaçak tespit işlemimiz bulunmaktadır.

İstanbul su kaçağı bulma ekimiz bilinmeyen su kaçaklarının yerini su kaçak arama makinesi ile kesin olarak tespit ediyor. Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını dert etmeyin bize ulaşın kırmadan noktasal su kaçak tespiti yapalım.Su kaçağı tespiti fiyatları İstanbul 99 lira.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı BulmaSu kaçağı bulma sanılanın aksine oldukça kolay bir işlemdir.

Neden su sızıntısını Duvar ve yerleri kırdırarak bulasınız ?

Gelişen teknoloji su tesisatı sorunları ile de yakından ilgilenmeye başladı.

Su kaçağı tespit cihazı sayesinde bir su tesisatında oluşan su kaçağını noktasal olarak tespit etmek mümkün..

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Su Sızıntısını Noktasal Tespit Ediyoruz !

Kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizden bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. www.sukacagibulmaistanbul.com olarak su tesisatı sorunlarınızı kırmadan buluyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları İstanbul için Geçerli % 10 İndirim Fırsatını Kaçırmayın !!!

su-kacagi-bulma

Robotla Su Kaçağı Tespiti Ersoylar Tesisat Çözümleri

Firmamız Su kaçağı tespitini robotlarla yapmaktadır. Su sızıntısı ister duvardan akan bir kaçak olsun isterse toprak altında kalan 2 3 metrelik derinlikte olsun robotla su tesisat kaçakları ve pis su atık giderlerinde oluşan su kaçaklarını da noktasal tespit ediyoruz..

Su kaçağı tespiti ve bulma konusunda uzmanlaşmış firmamız İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Avrupa ve Anadolu Yakası Su Tesisatçı hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Bir çoğumuzun başına gelmiş olabilecek bir sorunla daha karşınızdayız.

Ev veya iş yerlerinde oluşan tesisat sorunlarının başında gelen su kaçağı sorunu bizi hem sosyal hem ekonomik anlamda etkilemekte.

Eski usul su tesisatçı hizmetinde su kaçağı oluşan bölgeyi bulmak için hem onarım hem tadilat masrafı çıkma idi. Günümüz teknolojisi ile bu konuda milada karışmış oldu.

Cihazla Su Kaçağını Noktasal Olarak Buluyoruz..

Cihazla su kaçağı tespiti işlemi kalebodur altında veya duvar içerisinde oluşan su sızıntılarını noktasal olarak bulan cihazlar firmamızın bünyesinde bulunuyor.

Gizli Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su Kaçağı Tespiti günümüz teknolojisinde gizli su kaçağı kalmamaktadır. Tabi bu firmamız için geçerli bir konudur. Cihazlarımız tüm gizli su kaçaklarını noktasal tespitle tesisatçı olarak 5 dakikada buluyor. Su kaçakları bizden kaçamıyor..

 

Peki Siz gizli Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlayacaksınız ?

 

 1. Tüm musluklar kapalı durumda yinede su saati dönüyorsa  gizli su kaçağı vardır.
 2. Ortamda oluşan rutubet kokusu da buna işaret eder.
 3. Duvarda Çillenme
 4. Parke Şişmesi
 5. Kombi su tesisatı basınç düşüklüğünün sürekli olması
 6. Gelen su faturalarında artış

v.b sonuçlarla karşılaşmış iseniz su kaçağı sorununuz var demektir.

Su Kaçağı Tespiti Hizmet Videomuzu İzleyebilirsiniz…

 

Tavandan Sızın Su Nasıl Tespit Edilir ?

Tavandan yani üst komşunuzdan akan su size yeni bir boya ve mobilya masrafına yol açabilir.İlk olarak su kaçağı tespiti yaptırmak için üst kattaki komşunuzla anlaş malısınız. Sıklıkla rastlanılan bu sorun tartışmalara yol açmakta fakat buna gerek olmamalı çünkü bu işlem fazla zaman alacak yada tadilat gerektirecek bir işlem değildir.

Su Kaçağı Tespitinde Tadilat Süresi

su kaçağı noktasal olarak bulunduktan sonra bir fayans kırılarak yada su kaçağı salonda ise parke kesilerek onarımı yapılır.Bu maksimum 30 dakika gibi bir sürede sonuca kavuşmaktadır. Su Kaçağı Tespiti Artık çok kolay..

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

Firmamız Su Kaçağı tespiti fiyat konusunda sabit fiyat listesi ile hizmet vermektedir.

Fiyat Listesini Görmek için Tıklayınız..

 

İşlemlerimiz Faturalı YAPILMAKTADIR. Fatura olmayan işlemlerin garantisi yoktur. Buna Dikkat ediniz..

öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması icap ettiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması ihtiyaç duyulan öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Sonra ki aşama nedir ?

Kaçak su  yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Ersoylar Tesisat su kaçağı  tespiti için ustalaşmış cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir halde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağı  doğru zamanda ve yeri noktasal olarak bulunur.

Tespit aşamasında kullanılan cihazlar nelerdir ?

Akustik dinleme cihazları ile, döşenmiş tüm su tesisatı ve bütün hatları kontrol edilir, kaçak şayet pak su (Temiz) tesisatında ise akustik dinleme cihazları ile rahatça bulunur.
Su kaçağı eğer atık su tesisatından meydana geliyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su sızıntı  yeri tespit edilir.

Tespit aşamasında herhangi bir tadilat oluyor mu ?

Tespit sırasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir muamele yapılmaz.

Su kaçağı Arama (Bakınız..)

www.sukacagibulmaistanbul.com