Kırmadan Su Sızıntısı Bulma

Kırmadan Su Sızıntısı Bulma en uygun fiyat için iletişime geçin.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan su kaçağı bulma servisi tespit tesisat İstanbul Sultangazi ilçesinde Su Tesisatçısı hizmeti vermektedir.

Firmanın başlıca hizmetleri arasında kamera ile su kaçağı bulma,petek temizliği,robotla pimaş ve kanal açma hizmetleri bulunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sektöründe su tesisatında oluşan arızaları onarmak ve yeni çözüm yolları bulmak için hizmetinizdeyiz.  Petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerindeki su sızıntılarını kırmadan bulma günümüz teknolojisinde artık çok kolay. Profesyonel hizmetlerimizden olan su tesisatı onarımı ve yeni su tesisatı döşeme gibi hizmetlerde kurumsal çözümler sunmaktayız.

Tespit Tesisat Olarak İstanbul ve Tüm Türkiye’de tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma konusunda üstün hizmet vermekteyiz.

kirmadan-su-patlagi-bulma-fiyatlari

Kamera ve Cihazla Sızıntı Tespiti Tesisat Kaçaklarını  Bulma Konusunda Neden Biz ?

Tespit Tesisat gerek kullanmış olduğu teknolojik cihazlar gerekse 21 yıllık sektördeki tecrübesi ile uygun fiyatları kaliteli işçiliği ile kendini mahcup etmeyecektir. Sızıntı tamiri sonrası bunu garantiye alarak 1 yıl onarım garantisi sunmaktadır.

Üst Kattan Sızan Suyu Nasıl Buluyoruz  ?

Firmamız bünyesinde bulunan Akustik dinleme (Ses) cihazları ile kaçakları buluyoruz. Tabi ki her sızıntıyı bu cihazla tespit etmek mümkün olmadığından kameralı su kaçağı bulma ve kanal görüntüleme cihazlarını kullanıyoruz. Sadece sızıntının nereden geldiğini bulmak için noktasal tespit ve bölgesel tespit yapıyoruz. Temiz su hatlarındaki kaçaklar noktasal olarak bulunurken pis su giderlerinde pimaşlarda oluşan kaçakları bölgesel olarak gösterebiliyoruz. Dilerseniz tespit işlemi sonrası onarımda yapmaktayız.

yangin-borusu-su-kacagi-bulma-fiyatlari

Su Kaçağı Tespiti Makinayla  Bulma 99 Lira

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Hizmet Veriyormuyuz ?

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi su kaçağında’da tüm ilçelerde kesintisiz hizmet sunmaktayız. Su kaçağı bulma,Tıkanıklık açma, Kırmadan tesisat tamiri,Petek Temizliği talebinde bulumak için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tespit Tesisat sezona özel indirimli Fiyatları ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Şimdi bizi arayarak % 20 indirimli fiyat tarifemizden yararlanabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Tespit fiyatımız net olarak bellidir. Onarım fiyatları çıkacak arızaya göre verilmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Su kaçağı bulma fiyatı 99 liradır. Fiyatlar tüm ilçelerde standart ve sabittir. Kesinlikle değişmez.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Bu İşin Ustası Tespit Tesisat

Tüm su tesisatı sorunlarında profesyonel onarım ve servis imkanı istiyorsanız işi Tespit Tesisat’a bırakın!!    Sadece su kaçağında değil Petek temizliği tıkanıklık açma işlemlerinizde cihazlar ile yapmaktayız. Uzman kadromuz ve 16 Araçlık Mobil Tesisat araçlarımızla Hizmetinizdeyiz.

sancaktepe-su-kacagi-bulma

Artık Sızıntılar Kırmadan Bulunacak !

Su kaçağınız mı var ? Kırmadan Bulmak mı İstiyorsunuz ? Tespit Tesisat ile Bunlar Mümkün…

Alt komşuya akan su sızıntısı hemen bulunmalı değil mi ? Bu durumda bizi arayın ve hemen kaçağı bulup onaralım. Yüksek tadilat ve yenileme gerektirmeyen su kaçak tespit işlemlerinden hemen yararlanın. Üstelik sezona özel fiyatlarımız indirim dedir.

İyi Bir Su Sızıntısı Bulma ve Tamiri Firması MI Arıyorsunuz ?

Piyasada teknolojik ve kurumsal tespit servisi bulmak zor. Bu nedenle işimizi en iti şekilde yapmaya çalışıyoruz.

  • Kırmadan Noktasal Müdahale Sunuyoruz.
  • Onarımlar 1 yıl Garantili.
  • İstanbul ve Tüm Türkiye’de Hizmet imkanı.
  • 30 Dakikada Servis Kapıda.
  • Faturalı Onarım ve Tespit.
  • Diplomalı su tesisat Ustaları

 

Eksiksiz Bir Su Tesisatçı Firması

Neden Olmasın ?

Su kaçağı arama konusunda yaygın olarak hizmet vermekteyiz. Petek temizliği ve robotla kırmadan pimaş açma,tıkalı kanalı kamera ile görüntüleme ve tüm teknolojik donanımlara sahip bir su tesisatçısı.  Su kaçağı tespiti sektöründe 1993 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

su-kacagi-kucukcekmece

Kırmadan Su Sızıntısı Bulma 99 Lira

Kırmadan Su Sızıntısı Bulma Sadece 30 dakika içerisinde net servis süreniz belirlenir ve tıkanıklık ve su sızıntısı ile ilğili sıkıntılarınız Toplamda 2 saat süre içerisinde komple giderilir. Çoğu ilçelerimizde seyir halinde olan mobil servislerimiz sayesinde ister Fatih isterse Sultangazi ilçesinde olsun kaçak ve tıkalı pimaş hatlarına 2 saat içerisinde çözüme kavuşturmuş oluyoruz.