Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet pimaş tıkanıklık sorunları Ev, iş yerleri gibi yapılarda meydana gelen su tesisatı sorunları daha önceden de başınızdan geçtiği için neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce süren kırma dökme işlemi yapılırdı.

Bunun nedeni ise su tesisatı sisteminde kullanılan malzemelerin gözle görünür yerlerde olmaması idi. Üzeri beton veya seramikler ile kaplı olan su borularına ulaşmak ve sorunu tamir etmek için kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Her geçen gün gelişen teknoloji bütün sorunlarda olduğu gibi su tesisatı sorunlarının da daha kolay yapılabilmesi için önemli gelişmelere imza attı.

Çöpe atmanız gereken katı ya da su da erimeyen cisimler bilinçsizce mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümlerin lavabosuna atmanız sonucu ortaya çıkan tıkanıklık problemi sizleri epey bir uğraştırmaktadır.
Sizden kaynaklanan hatalı işlemlerden dolayı ortaya çıkan bu sorunun önüne geçmek de sizin elinizdedir.
Tıkanıklık açma işlemi uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse olanaksızdır.

Klozeti Lavabo açıcı ile tıkanıklık açma

Oldukça basit gibi görünen bu yöntem kısa sürede sizlere çözüm sağlasa da uzun vadede ciddi problemlerin yaşanmasına vesile olmaktadır.

Plastik olan su borularınıza yapı marketler ya da nalburlardan aldığınız kimyasal maddeler ile müdahale etmeniz daha ciddi sorunların oluşmasına neden olmaktadır. Bu sebeple firmamız bu yöntemi önermemekle birlikte sizlere yepyeni teknikler ile hizmet sağlamaktadır.

Robot ile klozet tıkanıklık açma

İstanbul su tesisatçı firmamız diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi tıkanıklık açma konusunda da sizlerin yanında yer alarak hizmet vermektedir.

Bilim insanları tarafından su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirilen kamera ile tıkanıklığa neden olan cismi ve o cismin yerini tespit eden sertifikalı ustalarımız ardından titiz bir çalışma ile tıkanıklığa neden olan o cismi robot adı verilen cihaz ile borunun içerisinde parçalamaktadır.

Parçalanan cismin kalıntılarını tamamen borudan atmak için son olarak basınçlı su ile borunuzu yıkayan ustalarımız kirli suyu dışarıya akıtarak sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunarak garantili hizmet sağlamaktadır.