Kolaylıkla Su Kaçağını Bulur Onarır Tamir Ederiz.

Kolaylıkla Su Kaçağı Tespiti firmamız için oldukça basit bir işlemdir.Her zaman üst düzey hizmet sağlayan firmamız sizler için en uygun yöntemleri kullanmaktadır.

Kolaylıkla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Hizmeti Veren Firma

İstanbul’un tüm bölgelerin de hizmet veren firmamız sizler için uyguladığı hizmetler ile her zaman müşterilerinden olumlu referanslar almıştır.

Her yeni  uygulamaya başladığı uygulama müşterileri tarafından oldukça tutulan ve müşterilerine ek avantajlar sağlamaktadır.

Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı ilke edinmiş ve hep bir adım ön plana çıkmıştır.

Her zaman uyguladığı basit yoldan çözüme giden yöntemleri ile müşterilerini hiç sıkıntıya sokmamıştır.Ve durum sayesinde müşterilerinden hep olumlu referanslar almıştır.

İstanbul’un bir çok bölgesine hakim olan ve müşteri sorunlarını kolaylıkla anlayan tecrübeli ekiplerimiz fikir alışverişin de bulunarak etkin bir şekilde işlemlerini sürdürmektedir.

Sizlere hep bir adım yakın olan firmamız ile sizler de iletişime geçip servis talebin de bulunabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak servis talebin de bulunmak olacaktır.Servisimiz sizlere 2 saat içinde ulaşıp sorununuzu çözecektir.

Su kaçağı bulma da tamamen son teknoloji harikası cihazlar ile çalışan firmamız kırma ve dökme yapmadan su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir.

Eskiden yapılan kırma ve dökme gibi tarih olmuş uygulamaları tekrardan tarihe gömüyoruz.

Kolaylıkla Su Kaçağı Tespiti

Kolaylıkla Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Kolaylıkla Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız su kaçağını tespit ederken tamamen güncel cihazlar ile çalışmaktadır.

Su kaçağının olduğu bölgeyi tespit etmek için akustik dinleme yapılarak su kaçağının olduğu bölge bulunmaya çalışılır.

Su kaçağının olduğu bölge bulunduktan sonra gerekli onarım işlemleri yapılır.Bu onarım işlemi yapılırken kırma ve dökme işlemi olmamaktadır.

Evet yanlış anlamadınız kırma ve dökme olmadan tek bir fayans kaldırılarak onarım işlemi yapılır.

Bu durum sizler için büyük avantaj sağlamakta ve sizlere ek iş yükü getirmemektedir.

Bir diğer yöntem ise atık su kaçakların da kullandığımız kamera ile izleme yöntemidir.Su kaçağının olduğu bölgeye kamera ile ulaşım sağlanır.

Daha sonra kaçak olan bölüm kamera ile izlenerek tespit edilmeye çalışılır.Tespit edilme işlemi bittikten sonra onarım işlemi yapılmaktadır.

Firmamız sayesinde oldukça basit bir işlem olan su kaçağı tespiti artık sizler içinde sıkıntılı bir durum olmaktan çıkmaktadır.

Kırmadan ve dökmeden uzman ekip ile su kaçağı tespiti sadece 99 TL’dir.Üstelik sizlere 1 yıl da garanti vermekteyiz.