Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece petek temizleme firmamız, kış aylarını sıcak ve konforlu geçirmenizde önemli bir rol oynuyor.
Kışın vazgeçilmesi ısınma sisteminiz en sağlık ve en kullanışlı olan kalorifer sisteminde meydana gelen arızalanma bütün kışı soğuk geçirmemize neden olur.

Küçükçekmece kalorifer petek temizleme firmamız, kışı hem rahat geçirmeniz hem de düşük doğal gaz faturaları ödemeniz için kalorifer sisteminde yer alan peteklerin düzenli olarak temizlenmesini tavsiye etmektedir.
Isınma sistemimizdeki petekler bazı sebeplerden dolayı tıkanarak, kombi ile ısı alışverişi yapması engellenir.
Kalorifer sisteminde kullanılan şebeke suyu kireçli olduğundan zamanla peteklerin iç kısımlarına yapışarak kireç tortulanma sına neden olmaktadır.

Peteklerde meydana gelen kireçlenme şebeke suyu kullanıldığından kaçınılmaz bir sorundur. Ancak periyodik olarak yapılan petek temizleme işlemi kışı sıcak ve rahat geçirmenizi sağlayacaktır.
Küçükçekmece ilaçlı petek temizliği firmamız ile petek temizleme işlemi gerçekleştirdiğinizde kışı hem sıcak geçirirsiniz hem de düşük doğal gaz faturaları ödersiniz.
Kireçlenmeden dolayı kombi ile ısı alışverişi kesilen peteklerin, kombiyi ne kadar yüksek derecede açarsanız açın,  ısıtmayacak.
Petekleri ısıtmak için kombiyi yüksek derecelerde açmanız da bir işe yaramayacak sadece sizleri zarara uğratacaktır.
Küçükçekmece cihazla petek temizliği işlemi gerçekleştiren firmamız sizlere 1 – 2 saat gibi kısa bir sürede petek temizleme işleminizi gerçekleştirecektir.

Küçükçekmece yerden ısıtma ve petek temizleme işlemini yaptıracağınız firmada oldukça önemlidir.
Küçükçekmece’de peteğin temizliği işlemi yapan çoğu firma günümüzdeki teknolojik gelişmeleri kullanmayarak petek temizleme işlemini kabusa çevirmektedir.

Eski yöntemleri kullanan firmalar petek temizliği işlemini, petekleri tek tek yerinden sökerek gerçekleştirirler. Tek tek söktükleri petekleri banyoya taşıyarak tazyikli su ile peteklerin içlerini ve dışlarını yıkayan firmalar, peteklerin içindeki kireç ve çamurları kalıcı olarak temizlemeler, üstelik sizlere ek masraflar çıkarırlar.

Küçükçekmece’deki petek yıkamak tesisat temizliği yapan firmamız sizler için zahmetsiz ve masrafsız yöntemi kullanarak en kısa sürede maksimum kaliteli ve garantili hizmet almanızı sağlar.

Periyodik olarak yaptıracağınız petek temizliği işlemi doğal gaz faturalarında % 40’a varan düşüşlere yol açacaktır.
Küçükçekmece petek tesisat temizleme firmamız yıllardır bu sektörde yaptığı kaliteli işlerle anılmakta ve uygun fiyat politikasıyla da Küçükçekmece halkının en çok tercih ettiği firma olmuştur.