Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece tıkanıklık açma kırmadan kanal temizleme robotla kanal açma hizmetleri.

Farklı sebeplerle ev, işyeri, okul, hastane, AVM, otel, rezidans, plaza gibi ortak yaşam alanlarının tamamında meydana gelen yapısal sorunların başında su tesisatı yer almaktadır.

Elde olmayan nedenlerle daha çok boy gösteren su tesisatı sorunlarının en can sıkıcı olanı ise tıkanıklıktır.
Yaptığınız bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıkan bu problem daha çok tarihi yapılarda kendini göstermektedir.
Geçmiş dönemlerde yaşanan aksaklıklardan dolayı en ufak bir tıkanıklık açma işlemi bile günlerce hatta bazen haftalarca sürmekteydi.

Kırmadan Noktasal Tıkanıklık Tespiti
Üzeri beton ve fayanslar ile kaplı olan su borularına ulaşmak ve tıkanıklığı açmak için yapılan işlemler, kırarak ve dökerek yapılmaktaydı.

Rastgele kırma ve dökme işlemi yaparak arızalı olan yeri tespit eden eski usul tesisatçılar ardından tamir işlemini yapsa da özellikle ev hanımlarını yoracak ciddi işler sizleri bekliyor demektir.

Rastgele kırılan yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları çoğu kez bu işlemden etkilenerek kırılır ve daha tespit işleminde bile harcadığınız paralar katlanırdı.
Bu problem bilinçsizce yaptığınız işlemler sonucu ortaya çıktığından, çöpe atılması gereken katı ve suda erimeyen cisimleri lavabolara atmamanız durumunda bile sorunu önlemiş olacaksınız.
Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda kendini gösteren bu problem hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.
Tıkanıklık sorunu nereden ve ne şekilde gelirse gelsin yapmanız gereken öncelikli işlem profesyonel bir yardım almak olmalıdır.

Tıkanıklık açma işleminde genel olarak yapılan hatalardan biri de paniğe kapılmaktır. Panik halinde gidip yapı marketlerden veya nalburlardan lavabo açıcı alırsınız. Lavabo açıcılar kimyasal madde içerdiğinden plastik olan borularınıza daha ciddi zararlar vermektedir.
Tıkanıklık açma teknikleri
Tıkanıklık açma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, evvela tıkanıklığa neden olan katı cismi kamera ile görüntüleyerek sizlere de göstermektedir.

İşinin ehli su tesisatçı ustalarımız ardından robot adı verilen cihaz ile katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir. Son olarak basınçlı su ile borunuzu yıkayan ustalarımız sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.
En zorlu arızaların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelen ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır.