Küçükköy Su Kaçağı Tespiti

Küçükköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Yapısı eski olan binalarda su sızıntısı sorunları can sıkıcı bir durum haline gelmektedir. Günümüzde de böyle sorunlarla çok fazla karşılaşa bilmekteyiz.

Sıkıntı yaşanan plastik tesisatların çoğunluğu inşaat firmalarının tesisatları yanlış döşemelerinden, eksik malzeme kullanmalarından dolayı kaynaklanmaktadır.

Küçükköy Su Kaçağı Tespiti 99 tl

Eski binaların hemen hepsinin tesisatı demir borular olduğu için zamanla çürümeye ve kireçlenmeye bağlı tesisat sızıntıları baş göstermektedir. Ersoylar Tesisat olarak yirmi yıllık tecrübemizle öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Sunmuş olduğumuz kameralı su kaçağı tespit hizmeti garantili sonuçlar vermektedir. Tesisat kaçağı sorunu artık canınızı sıkmasın.

Uzman ekiplerimiz ve cihazlarımız sayesinde evinizin ve iş yerinizin boydan boya kırdırma problemini uzun zaman önce rafa kaldırdık.

Robotla su kaçağı bulma sistemlerimiz ile kırıp-dökme işlemi olmadan fazla zaman almadan sorunu noktasal olarak tespit edip ortadan kaldırıyoruz.

Yaptığımız tadilat ve onarım işlemlerimiz için 1 yıl garanti veriyoruz. İletişim numaralarımızdan ve web sitelerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.