Petek Temizliği

Petek Temizliği  cihazla petek temizleme radyatör içerisini ilaçlı olarak temizliyoruz.Garantili Petek Temizlik için iletişime geçiniz..

Petek Temizliği İstanbul Kombi Temizlik Servisi

İstanbul Petek Temizleme ve Kombi Temizliği Servisi  temiz, yüksek verimli ve çevreyle dost olan doğal gazla ısınma yöntemi giderek daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Alışık olduğumuz diğer klasik ısınma yöntemlerine göre açık ara farkla daha avantajlı olmasından dolayı doğal gaz kullanımı sürekli teşvik ediliyor; doğal gazın daha da geniş kitlelere ulaşması amaçlanıyor. petektemizligi

tesisatcimPetek Temizliği 99 TL

Çağdaş yaşamın ve bilinçlenmenin bir getirisi olarak doğal gazla birlikte kombiler de yavaş yavaş daha çok haneye girmeye başlıyor. Sağladığı kolaylıklar nedeniyle hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmaya başlayan kombiler, yeni teknolojilerle kendini de yenilemekten geri durmuyor.

İyi Bir Petek Temizliği

  • İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer.
  • Bu süre içerisinde yapılan işlemler Öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır.
  • Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır.
  • Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Yerden Isıtmalı Sistem Temizliği

Petek TemizliğiYerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinesi

ile temizliyoruz.

Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi ayrıca kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor. Bu kimyasal borular içerisinde biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri yok eder. Su kaçağı bulma İstanbul tesisat olarak radyatör ve yerden ısıtma temizlik fiyatımız şuan kampanyalı olduğu için kaçırmayın. 120 metre kareye kadar temizlik fiyatımız sabittir.