Pimaş Açma

İstanbul gibi büyük kentlerde son zamanlarda artan inşaatlara bağlı olarak oluşan sorunlar herkesi canından bezdirmiştir.

Yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da tesisat sistemine yanlış eğim veriliyor olması daha sık arızaların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bir kısmı elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken büyük kısmı da yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkmaktadır.

Elde olmayan doğal nedenlerle ortaya çıkan sorunlara örnek olarak su kaçağı verilebilirken, bilinçsizce yaptığınız işlemler sonucu ortaya çıkan sorunlara da tıkanıklık örneğini verebiliriz.

Tıkanıklık sorunu sizin yaptığınız hatalardan dolayı ortaya çıktığından bu sorunun önüne geçmek de sizin elinizdedir.

Bilinçsizce çöpe atmanız gereken katı maddeleri, lavabolara atmamanız bu sorunun önüne geçilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Pimaş Tıkanıklık sorunu nasıl oluşur?

Banyo, mutfak ve tuvalet lavabolarına attığınız suda erimeyen maddeler bu sorunun ortaya çıkmasında önemli bir rol oynar. Atık su giderlerinde zaman zaman çökme sonucu da tıkanıklık meydana gelebilmektedir.
Lavabolara attığınız, kıl, tüy, peçete, kâğıt, havlu, ıslak mendil, bebek bezi, yemek artıkları, katı yağlar gibi suda erimesi zor olan maddeler tıkanıklığa neden olmaktadır.
Tıkanıklık sorunu ciddi bir sorun olduğundan ve özellikle umumi tuvaletler gibi halka açık yerlerde meydana geldiğinde kısa süre içerisinde bakteri ve mikrop yayacağından, ciddi salgın hastalıklara da neden olmaktadır.
Uzmanlık gerektiren bu işlemi tek başınıza yapmamanız ve uzman ekiplerden destek almanız gerekmektedir.

Pimaş Tıkanıklık açma

İstanbul kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. En zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası cihazlar ile ortadan kaldıran firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Kamera ile en zorlu tıkanıklığı bile noktasal olarak tespit eden ustalarımız, ardından robot adı verilen cihaz ile tıkanıklığa neden olan cismi parçalayarak su akışını normale çevirir ve hemen ardından basınçlı su ile borunuzun içerisini yıkayarak kirli suyu dışarıya akıtır.

Sizleri ilk gün ki gibi tertemiz su borusuna kavuşturan firmamız, % 100 garantili hizmet sağlamaktadır.

Son zamanlarda artan İstanbul nüfusu beraberinde birtakım problemleri de getirdi. Artan nüfusa bağlı olarak yapılan yeni binalarda kullanılan su tesisatı materyallerinin kalitesinin düşük olması ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim, su tesisatı problemlerini ortaya çıkarmaktadır.

Eskiden teknolojik cihazların yetersiz olduğu dönemlerde bu sorunlar sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktaydı. En ufak bir problemin tespitinde bile borunun üzerindeki fayans ve betonlar kırılır altında kalan boruların tamir işlemi yapılırdı.

Su tesisatı sistemi içerisinde oluşan sorunların bir kısmı elde olmayan sebepler ile meydana gelse de sizden kaynaklanan bilinçsiz işlemler sonucu meydana gelen problemler de mevcuttur.
Su tesisatı sorunlarına erken müdahale etmeniz oldukça hayati bir önem taşımaktadır. Bu nedenle sorunun nereden ve ne şekilde meydana geldiğine bakmaksızın öncelikle alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı ustası ile anlaşarak sorunun tamir ettirmeniz gerekmektedir.
Su tesisatı sorunlarının tamiri uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkmanız neredeyse imkansızdır.

Su tesisatı sistemi içerisinde bilinen elde olmayan nedenler meydana gelen sorunların başında tıkanıklık yer almaktadır.

Banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlere bilinçsizce atılan kâğıt, havlu, peçete, ıslak mendil, yemek artıkları, katı yağlar gibi suda erimeyen cisimler tıkanıklık problemine neden olmaktadır.

Pimaş Tıkanıklık açma yöntemleri?

Tıkanıklık açma işleminde genel olarak yapılan hatalardan biri de lavabo açıcı kullanmaktır. Lavabo açıcılar kimyasal madde içerdiklerinden kısa süre içerisinde çözüm olsa bile uzun vadede daha ciddi sonuçlar doğuracaktır.

Bu nedenle paniğe kapılmadan yapı market veya nalburlardan lavabo açıcı almadan, firmamızı aramanızda yarar vardır.
İstanbul kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemi sağlayan firmamız en zorlu tıkanıklıkları bile kamera ile kısa süre içerisinde tespit etmektedir.

Bilim insanları tarafından özel olarak üretilen kamera sayesinde arızalı olan yeri noktasal olarak tespit eden ustalarımız, robot adı verilen cihaz sayesinde tıkanıklığa neden olan katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetlerden dolayı garanti de vermektedir.