Sarıyer Petek Temizliği

Sarıyer petek temizleme işlemi yapan firmamız, kalorifer peteklerini yerinden sökmeden kimyasal ilaçlar ve teknolojik cihazlar sayesinde periyodik petek temizleme işleminizi %100 garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Sarıyer petek temizleme firmamız, özellikle kış aylarında ihtiyaç duyduğumuz kalorifer peteklerinin düzenli bir şekilde temizlenmeleri konusunda sizleri uyarıyor.

Kış soğuğuna karşı tek sığındığımız kalemiz olan kalorifer peteklerinin bakım ve temizlik işlemleri tam ve zamanında yapılmadığında ortaya hoş olmayan durumlar çıkarır.

Petek temizliğinin düzenli olarak yapılması önemlidir. Düzenli olarak temizliği gerçekleşmeyen petekler sizlere zahmetli ve masraflı işlemler çıkarır.

Kalorifer sistemine şebekeden gelen sular, zamanla kireçlenme ve çamur birikintilerine yol açarak kısa süre içerisinde peteğin iç kısımlarına yerleşerek kombi ile petek arasındaki ısı alışverişinin tam olarak sağlanamamasına yol açar.

Bu durum da kışın evinizin ısınamamasına ve yüksek doğal gaz faturası ödemenize neden olur.
Petek temizliği yaptırmamanız durumunda peteklerde oluşacak kireçlenmeler, kombi ile peteğin ısı alışverişini kesecek ve petekleri olması gerektiği gibi ısınmayacak.

Petekleri ısıtmak için kombinin derecesini artırmanız sizlere hiçbir şey kazandırmayacaktır. Aksine boş yere yüksek doğal gaz faturası ödemenize sebep olacaktır.
Kışı hem sıcak hem de ekonomik geçirmek istiyorsanız mutlaka petek temizliği yaptırmanız gerekecektir.
Petek temizliğinde çoğu insanın içerisine düştüğü yanılgı; petek temizliği ile kombi bakımını karıştırmaktır. Tek başına yaptıracağınız kombi bakımı bir işe yaramayacaktır.

Sarıyer petek temizliği hizmeti veren firmamız petek temizleme işleminde eskiden yapılan zahmetli işlemleri sizlere unutturacak yepyeni modern bir yöntemle tanıştıracaktır.

Firmamız petek temizliği işlemini hiç bir peteği sökmeden kimyasal ilaç uygulaması ile gerçekleştirecek ardından teknolojinin petek temizleme sektörü için geliştirdiği cihazla çift yönlü yıkayarak peteklerin içerisini ilk gün ki gibi tertemiz yapacaktır.

Peteklerin içerisindeki kireçlenme ve çamurlaşmalar kimyasal ilaçlar sayesinde ortadan kalkacağından çok düşük derecelerde bile peteklerin cayır cayır yanacak ve evinizi ya da iş yerinizi kışın özlemini duyduğunuz sıcak bir ortama çevirecektir.
Sarıyer petek temizliği işlemini kimyasal ilaçlarla gerçekleştiren firmamız, kalorifer sistemindeki boruları da temizleneceğinden hem kalorifer tesisatının hem de kombinin ömrünü uzatacaktır.

Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için % 100 garanti verir.