Şişli Tıkanıklık Açma

Şişli tıkanıklık açma pis su gider hatlarında oluşan tıkanıklıkları kırmadan robotla açıyoruz.

Alanında uzman ve geniş kadrosu ile eskiden günlerce süren su tesisatı tespit ve tamir işlemini minimum süreye indiren su tesisatçı firmamız, sizlere % 100 garantili hizmet sunmaya devam etmektedir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen, elde olmayan ya da bilinçsizce yaptığınız işler sonucu ortaya çıkan problemlerin tamamına uzman çözüm yöntemleri geliştiren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında su kaçağı yer alırken, bu sorunun nedeninin kullanılan su borularının eskimesi olduğu bilinmektedir.

Bilinçsizce yapılan işlemler sonucu oluşan su tesisatı sorunu da hiç kuşkusuz hepinizin tüylerini diken diken eden tıkanıklık problemidir. Eski yeni fark etmeden her türlü yapıda ortaya çıkan bu probleme siz neden olduğunuzdan bilinçli davranmanız durumunda sorunun önüne geçebileceksiniz.

Tıkanıklık nedir? Nerelerde görülmektedir?

Tıkanıklık sorunu daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanların gider borularında yaşanan aksaklıklar nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Rastgele bu lavabolara attığınız yabancı cisimler tıkanıklık sorununa neden olmaktadır.
Ev, işyeri, okul, hastane, otel gibi suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu problemler eskiden olduğunun aksine daha pratik yöntemler ile açılmaktadır.

Eskiden tıkanıklık açma nasıl yapılırdı?

Teknolojinin henüz bu kadar ilerlemediği zamanlarda meydana gelen su tesisatı sorunlarında yapılan öncelikli işlem belliydi, mahalleden su tesisatçı ustası bulup tamir ettirmek.

Sokak aralarında amatörce hizmet veren bu ustalar gelişigüzel bütün beton ve seramiklerinizi kırarak altında kalan tıkalı su borusuna ulaşır ve ardından tamir işlemini gerçekleştirirlerdi.

Robotla tıkanıklık açma

Firmamız sizler için teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak robotla tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.

Avrupa’dan gelen bu cihaz sayesinde eskiden olduğu gibi günlerce süren kırma dökme işlemi yapılmaz ve yapılan bu masraflar sizlere zarar vermezdi.
İşinin ehli su tesisatçı ustalarımız kamera ile tıkanıklığı görüntüleyip sizlere gösterdikten sonra tamir işleminde yapılacak olan adımlardan bahseder.

Sizlerin de onay vermesi durumunda robot ile tıkanıklığa neden olan cismi parçalar ve ardından boruyu basınçlı su ile yıkayarak sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar.