su-kacagi-tamir-ustasi
su-kacagi-tamir-ustasi

Su Kaçağı Tamiratını Kimler Yapmalıdır ?

Su kaçağı bulma firmamız sizlere kırmadan kameralı cihazla kaçak bulmayı garanti eder.

Su kaçağı tespiti yaptırarak kısa sürede kaçak tamiri yaptırabilirsiniz. Son zamanlarda artan inşaatlara bağlı olarak ortaya çıkan su tesisatı sorunlarının başında su kaçağı yer almaktadır. Eskiden daha çok tarihi mekanlarda ortaya çıkan bu problem çeşitli nedenlerle eski yeni dinlemeksizin neredeyse her türlü yapıda baş göstermektedir.

Su kaçağı

Su borularının kullanıma bağlı olarak, tahribata uğraması sonucu ortaya çıkan sorunun adıdır. Su borularında meydana gelen patlamaya bağlı olarak oluşan problem nedeniyle, ortaya su sızıntısı problemi çıkar ve su sızıntıları da zaman içerisinde betonu delerek yapınızda ciddi problemlere neden olur.

Su kaçağı nerelerde ortaya çıkar?

Elde olmayan sebepler ile gün yüzüne çıkan bu problem daha çok tarihi binalarda görülse de özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde yeni yapılan yapılarda da ortaya çıkabilmektedir.

Yeni yapılan inşaatlarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da yanlış eğim verilmiş olması bu sorunu ortaya çıkartan nedenler arasındadır.

Su kaçağını kimler tamir etmelidir?

Bu problem tesisat sisteminin en zorlu sorunlarından biri olduğundan tek başınıza müdahale etmeniz neredeyse imkansızdır, bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarından yardım almanız gerekmektedir. Eski usul teknikler kullanarak kırma dökme işlemi yapan amatör su tesisatçılarından uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır.

Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemi alanında uzman sertifikalı kadrosuyla firmamız kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Kırmadan cihazla su kaçağı bulma

Eskiden teknoloji ve bilim alanındaki yetersizliklerden dolayı meydana gelen eksiklikler nedeniyle en ufak bir su tesisatı probleminde bile günlerce süren kırma dökme işlemi yapılırdı. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan bu problem sizleri hem maddi yönden hem de zaman yönünden oldukça zarara uğratırdı.
Firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak sizlere yepyeni bir yöntem sunmaktadır.

Kırmadan dökmeden noktasal olarak akustik dinleme diye tabir edilen cihaz sayesinde arızayı tespit eden ustalarımız, ardından titiz bir çalışma yürüterek bir ya da iki fayansın altından arızayı tamir etmektedir. Sizlere % 100 garantili hizmet veren firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilirsiniz.