Su Kaçağı Tamirinde Ne Kadar Beklerim ?

Su kaçağı bulma ve tamiri çok uzun zaman almayan işlemlerdir. Su kaçağı tespiti sürecinde su tesisatında meydana gelen bazı sorunlar kısa süre içerisinde tamir edilirken bazı sorunların tamiri de haftalarca zamanınızı alabilmektedir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların tamamı oldukça can sıkıcıyken, haftalarca tamiri süren sorunlar hayatınızın adeta korkulu rüyası haline gelmiştir. Su tesisatında meydana gelen ve tamiri haftalarca süren sorunların başında su kaçağı gelmektedir.

Su kaçağının tamirinin bu kadar uzun sürmesinin en önemli nedeni, boruların altyapıda yer alması ve gözle görünmemesidir.

Gizli Su Kaçaklarını Sadece 15 Dakikada Buluyoruz !

Gözle görünmeyen su borularında zamanla tahribat sonucu ortaya çıkan su sızıntıları tamir edebilmeniz için kesinlike bir profesyonel destek almanız gerekmektedir. Ancak herhangi bir tesisat firması ile anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve sektörün en iyisi olan firmayı bulup onlarla çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Çünkü işi bilmeyen amatör sokak tesisatçıları altın çağımızda bile hâlâ eski yöntemleri kullanarak sizleri oldukça zora sokmaktadır. Eski tarz yöntemler ile su kaçağı tamiri yapan firmalar öncelikle patlayan su borularını tespit edebilmek için parkelerinizi ve duvarlarınızı kırarlardı. Kırma işlemini rastgele yapan amatör tesisat ustaları yapınızda yer alan birçok sağlam olan borunuzuda patlatarak masraflarınızı katlar. Bu nedenle bu tür işlemler uygulayan firmalardan uzak durmanız sizlerin hayrına olacaktır. İşinin ehli tesisat ustaları ile su kaçağı sorununuzu dakikalar içerisinde ortadan kaldıran firmamız, su sesine karşı duyarlı olan modern cihazdan yararlanır.

Teknolojideki gelişmelere hızla uyum sağlayan sertifikalı tesisat ustalarımız, akustik dinleme adı verilen cihaz ile en zorlu su kaçağı nasıl bulunur. Kaçak sorununu bile dakikalar içerisinde tespit eder ve akustik dinlemenin kırmadan cihaz ile noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek yine tek bir seramiğin altında tamir işlemini gerçekleştirir. % 100 garantili olan bu yöntemden faydalanmanız ise oldukça basittir. Firmamızı İstanbul’un neresinde olursanız olur arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Geniş ve profesyonel kadrosu ile İstanbul’un her yerine aynı gün içerisinde hizmet götüren firmamız, İstanbul’un en bilindik güçlü referanslarına sahip olan firmadır.