Su Kaçağı Tespiti Küçükköy

Su Kaçağı Tespiti Küçükköy

Kırmadan Su Kaçağı BulmaBu sektörde yirmi yıllardır hizmet vermekte olan Ersoylar Tesisat İstanbul’un genelinde uzman ekiplerimizle ve yüksek teknolojiye sahip cihazlarımızla profesyonel olarak kırmadan su kaçağı bulma tespit hizmetini vermekteyiz.

Küçükköy Uzman Su Tesisatçı : 0212 644 40 55

Tesisat kaçağı hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse en basit örnekleri tavandan aniden damlamaya başlayan sular, banyonuzun duvarlarındaki kalebodurların arasından ani terlemelerle başlayan sular, kombinizin sürekli su eksiltmesi olabilir.

Su Kaçağı Bulma Küçükköy

Su Kaçağı Tespit MerkeziUzman olduğumuz su kaçağı nokta tespit konusunda siz müşterilerimize en kısa zaman içerisinde kaliteli ve titiz çalışma sunmaktan kaçınmayan firmamız termal kameralı su kaçağı tespiti de sunmaktadır. Tecrübe ve teknolojinin birleştiği kendi dalında uzmanlaşmış olan firmamız kalite ve tecrübeyi bir arada kullanmaktadır. Uzman ekiplerimiz tespit işlemini gerçekleştirdikten sonra bir veya iki fayans altında onarım gerçekleştirmektedir.

Garantili Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağı sorunları gün geçtikçe artmaktadır. Çoğunlukla eski binalardaki demirlerde ve yeni binalardaki plastik borularda görülmektedir.

Zamanla aşınıp çürüme ve kireçlenmeden dolayı tesisat kaçağıyla ilgili sorunlar çok sık görülmektedir.

Demir tesisatın tadilatı plastik borulara oranla daha zor olmasına rağmen imkânsız değildir. Ersoylar tesisat uzman kadromuz ve kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazlarımızla kırmadan su kaçağı bulma hizmet sunar.

Bizim için demir tesisat onarım işlemleri sorun olmamakla beraber termal kameralı su kaçağı tespit hizmeti veren ekiplerimiz garantili onarım gerçekleştirmektedir.

Tesisat sorunlarını artık kendinize dert etmeyin bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizlerle irtibat numaralarımızdan ve web sitelerimizden ulaşabilirsiniz.