Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti teknolojinin gelişimi ile cihazlarla yapılmaya başlanmıştır.İlkel yöntemler yerini Akustik dinleme cihazları ve Termal Kameralı su kaçağı bulma cihazlarına bırakmıştır..

Su Kaçak Tespiti 99 TL

Kırmadan su kaçağı tespiti için 99 lira su kaçağı bulma işleminde alıyoruz. Fiyatlarımız net diğer firmalar 20 tl ye su kaçağını bulduklarını yazıyor.Fakat ARAYIP FİYAT SORDUĞUNUZDA ÜCRET 150 TL YE ÇIKIYOR..

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Cihazları

Su Kaçağı Bulma Servisi

Su Kaçağı bulma işlemini cihazların yardımı ile gerçekleştirmekteyiz.

Su kaçağı bulma işleminin cihazlarla yapılması size hem zaman hem yüksek onarım maliyetinden kazanım sağlayacaktır..

Firmamız su kaçağı bulma işlemlerini değişik özelliklerdeki cihazlarla yapmaktadır.Bunun nedeni su kaçaklarının çeşitli olmasıdır.Kimi kaçakların bulunması zor olabiliyor.Tesisat hattının bir kaç yerinden su kaçağı oluşabiliyor.

Şimdi Kullandığımız Cihazlardan Bahsedelim..

  • Akustik Dinleme Cihazı ile su kaçağını Bulma
    • Akustik dinleme Cihazı su kaçağını dinleme yöntemi ile noktasal olarak bulan cihazdır.
  • Termal Kamera Kullanarak Su Kaçağını Bulma
    • Bu Yöntemde su tesisatındaki suyun sıcaklık değeri değerlendirilerek su sıcaklığı tespit edilir.Ekran ortamında su kaçağı noktasal olarak bulunur.

Aşağıda Tespit Videomuzu İnceleyebilirsiniz..

Banyo Su Kaçak Tespiti

Banyo Su Kaçak Tespiti

Banyo su kaçak tespiti bu ortamda alanın kırılmaması ve fazla onarım ücreti ödememek  için cihazla su kaçağı bulma işlemi yapılmasından kaçınılmamalıdır.

Banyolarda su kaçağı gider hattında tıkanma olarak da görünebilir.Tıkanan gider hattı duvarlardan su sızıntısına neden olabilir su sızıntı tespitinin kurumsal firmalarca yapılması bu yönden gereklidir.Garantili ve uzman bir hizmet almalısınız.

Musluk bağlantıları ve diğer gözle görülebilen su kaçaklarını siz de bulabilirsiniz.Fakat bundan emin olmalısınız.Tüm muslukları kapatın ve su saatinize yönelin su saatinizin dönüp dönmediğini kontrol edin su saatinde hareketlilik var ise boru hattında bir kaçak söz konusudur.diğer su kaçaklarını gözle görebilirsiniz fakat bu kaçaklar için firmamızla iletişime geçmelisiniz..

Su Kaçağı Tespiti