Su Kaçakları Konusunda Uzman Tesisatçı Firma

Su Kaçakları Konusunda Uzman Tesisatçı Firma Günlük yaşantımızı zora sokabilecek küçük problemlere kimi zaman 1 dakikamızı bile ayırmak istemeyiz.

Dolayısıyla hiç hesapta olmayan bazı şeyler de mesela su kaçağı gibi kötü sürprizlerde bizi bekleyebilir.
Evimizde, ofisimizde, binamızda oluşan gizli su kaçağı ve su kaçağını tespit bizim fark etmemiz, erken önlem almamız gereken hassas konulardan bazılarıdır.
Su kaçağı nedenleri ve tespitinden onarımına kadar kafanıza takılan sorulara burada yanıt bulabilirsiniz.

Pek çoğumuzun başına gelen ve genellikle eski yapılarda deformasyonla ortaya çıkan, kaliteli malzemenin kullanılmaması ve su boruları doğru bir şekilde desteklenmemişse sonrasında ortaya çıkıp başımızı ağrıtan bu sorunla peki nasıl başa çıkılır?

tavandan-akan-su-sizintisini-bulma

Nelere karşı uyanık olmalıyız?

Bunları biliyor muyuz?

Bu gibi soruların cevaplarını bildikten sonra elbette ki sizi bu zarardan telaşa kapılmaksızın kurtaracak veya içinizi rahatlatacak olanaklar da mevcuttur.
Peki su kaçağı ile su sızıntılarını tetikleyen faktörler nelerdir ve nasıl önlemler alınabilir?
En başta su tesisatı usta ellerde yapılmalı, kendisini firma olarak kanıtlamış, referanslara sahip bir yer olmalıdır.

Tesisat yapılan bölgedeki su boruları bağlantılarının birbirine uygun olması şarttır. Fayans zemin şap mesafesi doğru ayarlanmalıdır.
Fayans tabanına yakın döşenmiş su boruların tesisatı, su kaçırma ve duvarlarda rutubet oluşması sizi strese sokacak sakıncalı durumlar yaratabilir.
Mesela; tavandan damlayan sular, komşuluk ilişkinize zarar vermeden müdahale gerektirdiğinden üst kat komşunuzu bilgilendirerek su vanasını kapattırmanız bir tesisatçı çağırmanız doğru bir karar olacaktır.
Aldığınız hizmet eğer işin ehli kişilerce yapılmıyorsa size başka hizmetler almanızı da zorunlu kılabilir. Kaliteli malzeme kullanılmamasından kaynaklanan pürüzler ve işçilik sorunlarıyla karşılaşmak da siz değerli müşterilerimizi kaygılandıran konuların başında gelmektedir.

su-kacagi-bulma-fiyat

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 99 Lira

Fakat rastgele bir su tesisatçısı çağırmak gibi işin kolayınıza kaçmanız durumunda daha sonrasında başınız ağrıyabilir.

Bu konuya dair her gün birçok insan şikayetlerini dile getirirken artık nasihat değil işini özveriyle yapan insanlar görmek istiyor.
İşte bu noktada uzman ekibimiz yetkin kadrosu ve ekibiyle her koşulda tereddütlerinizi gidermeye hazırdır.
Sıkıntınızı giderme hususunda gerektiğinde uzman ekibimiz sizinle irtibatta olarak, oluşan bu su sızıntısını yerinde, fayans dahi kırmadan noktasal tespit edip su kaçağı bulunan noktayı teknik açıdan gelişmiş cihazımızla 15 dakikada belirleyerek en kısa sürede onaracaktır.

kirmadan-su-kacaklarini-bulan-firma

Gelişen teknolojiyle artık zamandan tasarruf etmek ve maddi kayıpların da önüne geçilmesi mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda firmamız 1996’dan bu yana yurt dışından ithal ettiği cihazlarla su kaçağı tespiti yaparak hızlı ve kökten çözümle sizi bu dertten kurtarmaktadır.
Bu tarihten günümüze kadar siz müşterilerimizin güvenini kazanmamızda edindiğimiz ilkeler başta, müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu amaçla İstanbul’un tüm ilçelerine mobil servis araçlarımızla ulaşabilmekte, usta tesisatçılarımız ve uzmanlarımızla hasarınızı yerinde tespit edip çözmekteyiz.

Su Kaçakları Konusunda Uzman Tesisatçı Firma Tel 0212 570 07 44

Çalışmalarımızda Alman malı Rothenberger markalı ileri teknoloji cihazlarını kullanmaktayız.
Ayrıca uygun hizmeti size sunmakla da kalmayıp aldığınız hizmetin 1 yıl garantisini de temin ediyoruz. Tamiratın size tadilat gibi ekstra masraflar çıkarmaması önemlidir. Bu yüzden temiz, kırıp dökülüp saçılmamış bir ortamda evinizi teslim etmek de taahhüt ettiğimiz bir diğer husustur.
Zamanı doğru kullanmak, önleminizi almak gereksiz masraflar ve kayıplardan kaçınmak için fazla düşünmenize gerek yok.

kirmadan-su-sizintisi-tamiri

Peki biz bunu nasıl başarıyoruz?

 

  • Su patlağının olduğu noktayı bulabilmek için Termal kameramız sorunu yüzeyinden algılar.
  • Akustik dinleme cihazımız sesin olduğu bölgeyi tayin ederek tamirat için bize vakit kazandırır.

 

Su kaçağını kırmadan, noktasal tespitle üstün cihazları kullanarak verdiğiniz değere layık olmak amacımızdır. Noktasal su kaçağı tespit çalışmalarımızda kullanılan teknik üstünlüğe sahip robot ve cihazlar su kaçağı bulma yönündeki üstünlüğümüzün bir göstergesidir.
Termal kameralı su kaçağı tespit sistemiyle içe dönük su sızıntısı tespitinde hacimsel olarak küçük büyük fark gözetmiyoruz. Kalite standartları ölçüsünde uzmanlaşmış kişilerden yardım istemeniz endişelerinizi gidermeye yardımcı olacaktır.