Su Kaçakları ve Kontrolü

Teknolojik alanda yetersiz kalan ya da olmayan donanımlar nedeniyle hayatımızın birçok alanı oldukça eziyetli geçmekteydi. Özellikle de yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar sizleri oldukça uğraştırmaktaydı.

Yapı sisteminin en zahmetli sorunu olarak bilinen su kaçağı problemi neredeyse herkesin başından geçmiş olan ve hayatınızın korkulu rüyası haline gelen bir sorun olmuştur.

Gün içerisinde çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla sık sık kullandığımız banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda meydana gelen sorunlar hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.

İstanbul gibi büyük kentlerde daha sık meydana gelen bu sorunun ana nedeni, kullanılan su borularının zaman içerisinde tahribata uğramasıdır.

Yer altında kalan ve üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen sorunun tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir.

Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen patlamaları tespit etmek için eskiden kırma dökme işlemi gerçekleşirdi. Gelişigüzel kırılıp dökülen yerlerin altında kalan sağlam borularda çoğu kez bu işlemlerden etkilenir ve zarar görürdü. Bu nedenle daha tespit işleminde bile oldukça büyük zararlara uğramış olurdunuz.

Su kaçağı kimler tarafından tespit edilmelidir?

Uzmanlık gerektiren bir işlem olan su kaçağı bulma hizmetini alacağınız firmanın referanslarını iyi araştırmanızda sizler için yarar olacaktır.
Sokak aralarında, merdiven altlarında hizmet veren firmalardan uzak durmanız sizler için daha yararlı olacaktır.
Teknolojideki gelişmelere ayak uydurmuş, alanında bilgi ve deneyim sahibi ustaları ile sizlere hizmet verecek olan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmanız su kaçağı bulma hizmetini nasıl gerçekleştirmektedir?

Bilim insanlarının ürettikleri son model cihazları Avrupa’dan getirten firmamız, evvela akustik dinleme ile arızalı olan noktayı tespit etmektedir.
Noktasal olarak tespit edilen kaçağı titiz bir çalışma sonucu tamir eden ustalarımız, sizlere ilk gün ki gibi yepyeni bir su borusu sunmaktadır.
Bir ya da iki seramiğin altını kırarak yapılan tamir sonrası, sizlere % 100 garanti de verilmektedir.

Firmanız nerelerde hizmet vermektedir?

Firmamız, geniş kadrosu ile İstanbul’un bütün semt ve mahallelerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlamaktadır.