Su Sızıntısı Nedir ? Nasıl Bulunur ? Nasıl Tamir Edilir ?

Su Sızıntısı Nedir ? Nasıl Bulunur ? Nasıl Tamir Edilir ?

SU KAÇAĞI NEDİR?

Su kaçağı, evimizde, iş yerlerimizde ve birçok kullanım alanında karşımıza çıkabilecek sorunlardandır.

Evimizde su kaçağını hissediyorsak su tesisatımızın bataryalarını kapatıp tekrar baktığımızda saatin halen dönmesi, çalışıyor olması muhtemel bir su kaçağı varlığını işaret eder.

Su kaçağı olmasının nedenleri arasında birçok sebep gösterebiliriz.
Su kaçağı her ne kadar eski yapılarda kendisini gösterse de yeni ve modern yapılarda da hatalı tesisat nedeniyle bir sorun olarak karşımıza çıkabilmektedir.
Kameralı Su Tesisatı KaçağıTesisat borularının bilhassa eskimesi, deformasyona uğraması ve kaliteli ve doğru malzemenin kullanılmaması, su borusu ile ilgili bağlantılarda oluşan işçilik hatalarını da bunlara eklersek su kaçağı oluşması kaçınılmazdır.
Günlük yaşantımızı zora sokabilecek küçük problemlere kimi zaman bir dakikamızı bile ayırmak istemeyiz.

Dolayısıyla hiç hesapta olmayan bazı şeyler de mesela su kaçağı gibi kötü sürprizlerde bizi bekleyebilir.

Stresle başa çıkmada zorlandığımız günümüz şartlarında su kaçağı tespitine ulaşıp yardım almanız artık çok daha kolay ve hızlı.

Peki başınızı ağrıtan bu sorunla peki nasıl başa çıkılır?

Nelere karşı uyanık olmalısınız?

Bunları biliyor musunuz?

Bulunamayan Su Kaçağını Bulmak
Bu gibi soruların cevaplarını bildikten sonra elbette ki sizi bu zarardan telaşa kapılmaksızın kurtaracak veya içinizi rahatlatacak olanaklar da mevcuttur.
Peki su kaçağını, su sızıntılarını tetikleyen faktörler nelerdir ve nasıl önlemler alınabilir?
Bunun için de telaşa kapılıp rastgele bir su tesisatçısı aramak yerine çözüm odaklı düşünmek daha yerinde olacaktır.
Üst katınızdaki komşunuzun evinden gelen tavandan damlayan suların varlığı söz konusu olduğunda ise gereken uyarıyı komşunuza bildirip su vanasının kapatılmasıyla öncelikle olarak suyun engellenmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Tamir Edilir ?

Bu gibi sizler tarafından bilinçli ve rahatlıkla yapılabilecek müdahaleler dışında da uzmanlık gerektirebilecek durumda da dikkatli davranmak gereklidir. Fakat rastgele Su Sızıntısı Tespitibir su tesisatçısı çağırmak gibi işin kolayınıza kaçmanız durumunda daha sonrasında başınız ağrıyabilir. Bu konuya dair her gün birçok insan şikayetlerini dile getirirken artık nasihat değil işini özveriyle yapan insanlar görmek istiyor.

Yaşamsal olarak bizim için önemli olan mekanın bazen bilgimiz dışında cereyan eden sorunları için uzman, ehil kişilerin varlığı da şarttır.

İşte bu noktada uzman ekibimiz yetkin kadrosu ve ekibiyle her koşulda tereddütlerinizi
gidermeye hazırdır.

Bu amaçla firmamız 20 yılın verdiği güven ve tecrübeyle su borularında meydana gelen sızıntı, su kaçağına maruz kalmanızda sizinle irtibatta kalarak probleminizi çözüme ulaştırmada yardımcı olur.

 

Su Sızıntısı Nedir ?

su-kacagi-nasil-bulunur
Tesisat firmamız duvar, fayans kırmadan cihazlı su kaçağı tespiti yapar.

Noktasal su kaçağı tespiti yaparak hem zamandan tasarruf sağlar hem de kırıp dökmeden su kaçağı ile ilgili oluşacak soruna müdahale ederek sizi gereksiz maddi külfetten kurtarır. Böylelikle maddi külfete neden olabilecek faturalar ve sizi huzursuz edecek rutubet, duvarda oluşan kabarıklıklar gibi can sıkan konulara karşı yanınızda olur.
Bu tarihten günümüze kadar siz müşterilerimizin güvenini kazanmamızda edindiğimiz ilkeler başta, müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu amaçla İstanbul’un tüm ilçelerine mobil servis araçlarımızla ulaşabilmekte, usta tesisatçılarımız ve uzmanlarımızla hasarınızı yerinde tespit edip çözmekteyiz.

Çalışmalarımızda Alman malı Rothenberger markalı ileri teknoloji cihazlarını kullanmaktayız.
Ayrıca uygun hizmeti size sunmakla da kalmayıp aldığınız hizmetin 1 yıl garantisini de temin ediyoruz. Tamiratın size tadilat gibi ekstra masraflar çıkarmaması önemlidir. Bu yüzden temiz, kırıp dökülüp saçılmamış bir ortamda evinizi teslim etmek de taahhüt ettiğimiz bir diğer husustur.

Nasıl Bulunur ?

Su kaçağı tespiti konusunda emin olamıyor ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız uzman ekip ve usta tesisatçılarımız sizinle iletişime geçmeye hazırdır.

Mobil servis araçlarımız ulaşım konusunda size en uygun zamanda hızlı bir şekilde ulaşarak bizzat olay yerinde su kaçağı arızasını bulacak ve fayda sağlayacaktır. Teknolojik anlamda ileri düzey bilgisayarlı, kameralı su kaçağı tespit cihazımız ve akustik dinleme cihazı ve tecrübeli çalışanlarımızla artık tesisat sorunlarınız emin ellerde. Güvenin verdiği sıcaklıkla endişelerinizden arınmak sizin de hakkınız. Su kaçağı tespit edilmesi gereken ve üzerinde durulması gereken hassas konulardan biridir.