Su Tesisatı Onarımı

İstanbul su tesisatı sisteminde meydana gelen bazı arızalar tamiri oldukça zor ve masraflı sorunlardır.
Özellikle eski yeni demeden her yapıda meydana gelen su kaçağı sorunu sizleri hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor duruma düşüren bir sorundur. Su kaçağı sorununda asıl zor olan işlem su kaçağı tespit işlemidir.

Su tesisatındaki borular fayans ya da beton aralarında olduğundan patlayan boruyu tespit etmek için bütün fayans ve seramiklerin kırılması gerekirdi. Gelişigüzel kırılan fayans ve betonlar altında patlak olan boruya ulaşmaya çalışan tesisat ustaları çoğu kez sağlam olan borulara da zarar vererek zararlarınızı ikiye katlarlardı.

 

Su kaçağı sorunu eski zamanlarda başka türlü çözülebilen bir sorun değildi ne yazık ki. Kırarak ve dökerek gerçekleşen bu işlemden dolayı canınız oldukça sıkılmakta ve günlerce süren bu işlemden dolayı da bütün planlarınız alt üst olurdu. Kırılan yerlerin yerlerdeki molozların dışarıya atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemlerinin bitirilmesi kısa süren işlemler değildi ve bütün bunları yapmak sizlere düşerdi.

su kaçağı nasıl tespit edilir ?
Her yönüyle sorun olan su kaçaklarında alt katınızda oturan komşunuzda rahatsız olduğundan ve su faturalarında fahiş artış baş gösterdiğinden yapmak da zorunda olduğunuz bir su tesisatı sorunuydu.
Teknolojik cihaz eksikliği nedeniyle eskiden herkesin kaderi olan bu işlem günümüzde İstanbul su tesisatı firmamız sayesinde tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştır.
İstanbul su kaçağı tespit servisi sağlayan firmamız son zamanlardaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hem insan hayatını hem de firmaların işini kolaylaştıran teknolojik cihazlar ile su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırmaktadır.
Gün geçmiyor ki bilim insanları yeni bir teknolojik ürün icat etmesin. Teknolojinin son ürünü olan akustik dinleme adlı cihaz sayesinde su tesisatı sorunlarınız artık kısa süre içerisinde tespit edilerek tamir işlemi gerçekleştirilebilecektir.
İstanbul su kaçağı bulma servisimiz, su sesine karşı hassas hale getirilmiş akustik dinleme adı verilen cihaz ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işleminizi gerçekleştirir.
Akustik dinleme su kaçağı sorununu noktasal olarak gerçekleştireceğinden fazladan yere kırma dökme işlemi yapılmaz tek bir seramik kırılarak altından tamir işlemi gerçekleştirilir. İstanbul su kaçağı firmamız sizlere sağlamış olduğu hizmetlerden dolayı sizlere garanti vermektedir.