Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi ilçemizde su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan ev veya iş yerlerine zarar vermeden bulan su tesisatçı firması.

Su Kaçağı Tespiti Yaptırın Karlı Çıkın.

Sultangazi Su Kaçağı TespitiUzman su tesisatçı firma olarak kırmadan su kaçağı bulma ve tespiti işlemlerimizi teknolojik cihazlarımızla yapmaktayız.

Sultangazi bölgesi sıklıkla gelişen ve büyüyen bir kısım fakat eski yapılar çok da az değil bu eski yapılarda oluşan boru sistemlerinin eskimesi bozulması ile su kaçağı yada diğer su tesisatı sorunları meydana gelmekte yeni binalarda su kaçağı tespiti ise yapılan işçilik hataları yada kalitesiz boru ve pimaş kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Cihazla Su Kaçağını Bulan Firma

Kırmadan cihazla su kaçağı bulma işleminde kesinlikle parke,fayans,kalebodur yada fayans kırılmaz firmamız su kaçağı oluşan alanı akustik dinleme cihazı ile dinleyerek yada su kaçağı tespiti için kullanılan termal kameralı su kaçağı bulma cihazı kullanarak noktasal olarak su sızıntısı tespitini yapar.

Su Kaçağı Bulma 2 Yıl Garantili

Su Kaçağı Bulma SultangaziSu kaçağı bulma günümüzde en modern tarzla yapılmaktadır. su kaçağı bulma işlemi 2 aşamada yapılmaktadır. Kırmadan nokta tespitle su sızıntısını bulan cihazlar sizi bu sorundan dakikalar içerisinde kurtaracaktır.

Pis su tesisatı(Banyo,Tuvalet,Mutfak,Klozet) Gider Borularında oluşan Su Kaçakları Tespiti

Bu kaçaklar gider hattındaki pimaşların çökmesi yada çatlaması ile oluşan su kaçaklarıdır.

Bu pimaş su kaçaklarını tespit etmek için pimaş görüntüleme cihazı kullanmaktayız.  Kameralı su kaçağı tespiti cihazımızı pimaş içerisine salarak kaçağı noktasal olarak buluyoruz.

Sizde sorunu gözlerinizle görebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Sultangazi ilçesinde mobil servislerimizle kırmadan Kamera ile su kaçağı bulmaktayız.

Temiz Su Tesisatı Su Kaçaklarını Bulma

Su tesisatı şebeke suyunu taşıyan hattaki su kaçakları temiz su kaçağıdır.

Bu kaçaklar boruların eskimesi gelen yüksek basıncın etkisi ile toplu iğne büyüklüğünde delik açması yada yanlış yapılan montaj uygulaması ile oluşan arızalardan dolayı su sızıntıları oluşmaktadır.

 

İletişim Bilğileri

  1. Onarımlar 1 Yıl Garantilidir.
  2. Randevu Sistemi ile çalışmaktayız.
  3. Su Sızıntı Tespiti,Tıkanıklık Açma,Rögar Açma,Petek Temizliği diğer hizmetlerimizdir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunlara kısa süre içerisinde müdahale edilmediği durumlarda ortaya bazı istenmeyen sorunları da getirmektedir.

Örneğin, duvar diplerinde meydana gelen su tesisatı arızaları, betonu çürüterek fayans aralarından alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdırır ve bu durumda komşunuzla olan ilişkilerin zedelenmesine neden olur.

Sizin ihmal ettiğiniz sorun yüzünden evi berbat bir hal alan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu doğru sizin evinizde alır.

Bu durumda sizlerin su tesisatı arızasını gidermede harcayacağınız para ve enerji iki katına çıkmış olur. Bu hoş olmayan durumun yaşanmaması ve ekstra masraflara girmemeniz için su tesisatı sorunu ortaya çıkar çıkmaz profesyonel bir su tesisatçısı firmasından yardım almanız sizlerin yararına olacaktır.

Su tesisatı arızaları sadece komşunuzun evine su sızdırarak sizlere zahmet vermez.

Özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi hijyen ve sağlık açısından önemli olan bölümlerde meydana gelen arızalar sağlık açısından da oldukça önemli tehditler oluşturmaktadır.

Su tesisatı sistemi denince eskiden akla gelen yöntemler tüylerinizi diken diken ediyor olabilir ancak çağımız teknolojisindeki gelişmeler eski usul yöntemlerin tamamını ortadan kaldırmıştır.

Her geçen gün hayatımızı biraz daha yaşanabilir hale getiren teknolojik gelişmelerin sonuncusu hiç şüphe yok ki su tesisatçılarının işine yaradı.

Su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirilen cihazlar sayesinde artık kırmadan dökmeden ek olarak masrafa girmeden su tesisatı arızalarını giderebileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken işlem ise oldukça basittir, su tesisatçısı firmamızı aramak.

İstanbul su tesisatçısı firmamız, ev ya da iş yerinde meydana gelen en zorlu arızaları bile teknolojinin son harikası cihazlar sayesinde kısa süre içerisinde tespit eder.

İşinin ehli tesisat ustalarımız su tesisatı arızalarını titiz bir çalışma yürüterek kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak ek masraflara girmeden ve planlarınızı alt üst etmeden sizleri bu sorundan kurtarmaktadır.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına hizmet veren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bütün İstanbul’a sabit fiyat garantisi vererek hizmet götüren firmamız, uygun fiyat politikası ve maksimum kaliteli hizmeti sayesinde İstanbulluların en çok tercih ettiği tesisat firması olmuştur. Ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için lütfen arayın.

Su tesisatı sistemi içerisinde bilindik en zorlu sorunlardan biri olan su kaçağı problemi son zamanlarda eski, yeni dinlemeden çeşitli sebepler ile her türlü yapıda meydana gelen bu problemler, son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan malzemelerden dolayı yeni binalarda da meydana gelmeye başlamıştır.

İstanbul gibi büyükşehirlerde artan inşaatlarda, müteahhitlerin kullandığı kalitesiz su borularının hemen patlaması son zamanlarda bu sorunların artmasına neden olmuştur.

Daha önceden de herkesin başından geçmiş olan bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Elde olmayan teknolojik donanımlardan dolayı tespit işleminde oldukça yoğun ve zahmetli işlemler ile uğraşırdınız.

Su kaçağı probleminin belirtileri nelerdir?

Su borularından sızan sular öncelikle yeraltındaki betonların arasında dolaşır, ardından fayans aralarından sızarak gün yüzüne çıkar.

Su sızıntısı bütün yapınızda hissedilmeden de tespit etmeniz ya da sorunu anlamanız mümkündür.

Su borularından sızan sular, duvarlarda ıslaklık, şişme, kabarma, dökülme, kombi barında düşüş, evde keskin rutubet kokusu ve su faturalarında artış gibi sorunlara neden olacağından, iş buralara gelmeden de yukarıdaki belirtilerden herhangi biri ile karşılaşmanız durumunda firmamızı arayabilirsiniz.
Erken müdahale edilmesi gereken bu probleme, müdahaleyi edecek firmanın kullanacağı yöntem de çok önemlidir.

Eski usul teknikler ile sizlere hizmet veren amatör firmalar, kırma dökme işlemi yapmaya devam edeceğinden sizleri hem maddi hem de zaman açısından oldukça güç duruma sokacaktır.

Rastgele işlemler ile, gelişigüzel beton ve seramiklerinizi kıran ustalar çoğu defa sağlam olan su borularınıza da zarar verir ve daha fazla maddi masrafa girmenize neden olur.

Maddi zararlarının yanı sıra manevi tahribatlarda sizlere veren bu işlemler, aşırı yorulmanıza ve planlarınızın ertelenmesine de neden olmaktadır. Bu nedenle bu tarz işlemler ile problem tespit işlemi yapan firmalardan uzak durmanız gerekmektedir.

İstanbul su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
En zahmetli sorunların bile kolayca üstesinden gelen firmamız, akustik dinleme olarak bilinen su sesine karşı duyarlı cihaz ile arızalı olan yeri noktasal olarak tespit etmektedir.

Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten firmamız, sizlere % 100 garantili hizmet vermektedir.