Tesisat Tamiri

Eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelen ve sizleri oldukça zor duruma sokan su tesisatı arızaları özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde daha sık yaşanan sorunların başında yer almaktadır.

Su tesisatı sorunları çeşitli nedenlerle meydana gelebilmektedir. Daha çok eski yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde ortaya çıkan sorunlar son zamanlarda artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Son zamanlarda artan nüfus ile orantılı olarak ortaya çıkan barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan yüksek binalarda kullanılan su borularının kalitesiz olması nedeniyle ortaya çeşitli sorunlar çıkarmaktadır.

Yanlış eğim ve kalitesiz borular nedeniyle meydana gelen su tesisatı sorunlarının tamir işlemi erken yapılması gerektiğinden, meydana gelir gelmez alanında uzman su tesisatçı firmalarından yardım almanız gerekir.
Su boruları yapınızda seramik ve betonların altında yer almasından dolayı, tespit işlemi bir hayli zahmetli geçmektedir. Bu nedenle profesyonel yardım almadan bu sorunu ortadan kaldırmanız pek de mümkün değildir. Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı sizleri bir hayli uğraştıran bu arızalar günümüz teknolojisinde yaşanan ilerlemeler nedeniyle kısa süre içerisinde ortadan kalkan işlemler haline gelmiştir.
Geçmiş yıllarda kullanılan tekniklerden dolayı, özellikle ev hanımlarının işi oldukça zorlaşmaktaydı. Günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tespit edilen sorunların tamiri yapıldıktan sonra, bütün plan ve programınızı iptal etmek durumunda kalırdınız. Çünkü rastgele kırma işlemi sonucunda oluşan molozları atmak, yeniden onarmak ve tamir işlemi gibi teferruatlar sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktaydı.
Firmamız meydana gelen en zahmetli sorunlardan bile sizleri kısa süre içerisinde kurtarmaktadır. İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatı tespit ve tamir işlemi gerçekleştiren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Teknolojideki son model cihazları kullanarak ve alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile sizlere garantili hizmet sağlayan firmamız, uyguladığı yöntemler sayesinde İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması haline gelmiştir. İstanbul su tesisatçı firmamız, geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır. Sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti veren firmamız, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.