Tıkanıklık Açma

Tıkalı Tuvalet Açma; Ev ve ofislerimizde sık sık karşılaşabileceğiniz bir problem olan tıkalı kanallar artık bu statüden çıkmış olup, herhangi bir kırma işlemine dahi gerek olmadan kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Tuvalet ve klozet tıkanıklığı gibi birçok sorunlu bölgeye müdahale edebilen firmamız, sahip olduğu cihazlar sayesinde en ufak kırma işlemine dahi ihtiyaç duymaz. Bu sayede gereksiz çalışmalara gerek duyulmadan değerli vaktiniz harcanmasına müsaade etmemekteyiz. Bu problemi görmezden gelip ileride daha da içinden çıkılmaz hale gelmesine izin vermemeniz adına tüm tıkalı kanallarımız firma görevlileri tarafından sorunlu bölge neresi olursa olsun aynı özen ve kaliteli işçilikle kontrol altına alınacaktır.

Tıkalı Lavabo Açma; Muhtemelen en sık kullandığımız bölge olan lavabolar, ev ve ofislerimiz mutfak, banyo ve tuvalet gibi hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Bu sebeple tıkanma gibi sorunlarla karşılaşabileceğiniz en muhtemelen yer olan bu bölgeler artık gelişen teknolojik ile mini robotlarımız sayesinde, kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan kısa sürede tespit edilerek sorunlu bölge yok edilir.

 

Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul Bayrampaşa Uygun Fiyatlı Tıkanıklık açma hizmeti Tıkanıklık Bulma Kırmadan Tıkanıklık Açma

tikaniklik-acma-cihazi

Teknolojik Cihaz Yardımı ile Kırmadan dökmeden mutfak banyo ve tüm gider boruları itani ile garantili olarak açılmaktadır.

Geçmişten bu yana sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri olan ‘tuvalet ve lavabo’ tıkanıklığı.

“Tuvalet tıkandı ne yapayım” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Bilinen en klasik yol, pompalama…Muhtemelen sizlerin de başına gelen ev ve ofislerde sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı tuvalet ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı saatlerce ya da günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularının değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir.

Bu firmaların noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması nedeniyle başınızın oldukça ağrımasına neden olacaktır. Geleceğe dair sıhhi tesisatçılık ta artık cihazlar ve yepyeni teknikler sayesinde ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamıştır.

Peki, tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi? Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.Özel robotlar sayesinde pimaş ve gider borularında oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi gibi randımanlı hizmet vermesi adına firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme gibi cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin döner alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir.

Geçmiş yıllarda yaşanılan su tesisatı problemlerinin tıkalı bölgeler ve su tesisat kaçakları olmak üzere %100 başarılı şekilde sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Ersoylar Tesisat olarak geçmiş yıllara istinaden oldukça hatalı olan çözüm teknikleri geride bırakmış olup cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde ilk günkü kadar temizlikte su tesisatları ve gider yollarınız eski akışkan ve hızlı haline dönüştürülebilmektedir.

Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kesinlikle artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler.